Blue ray filmovi na ps3

Evo ovako,zanima jel je moguce skinuti blue ray film sa torrenta i prebacit ga na hard od ps3 i onda gledati taj film preko playa?

Moguce je, samo da ekstenzija nije .mkv, jer to je jedina ekstenzija koju PS3 ne pusta.

da zaista steta sto nepusta mkv ali sta bi bilo posle sa sonyjevim blu-ray playerima da ps3 ovo pusta u svakom sluvaju pusta on blu-ray formate samo da su ti u avi,dvix,xvid…

ja sam nasao forum koji ima odeljak 1080p blu ray movies ps3 ready. svi filmovi su u mp4 formatu, skinuo sam Dark Knighta koji je velik 18Gb i odusevio se pre svega zvukom. Slika je 1080p i to je to.

Daj mi posalji link na taj forum ili stavi ovdje ako se smije.

PS.Ne treba,nasao sam.

Evo jos jedna stvar,stavio film na usb stick,prebacio sve fino na hard od ps3 i sve super radi,ali nema mi nigdje fajla sa subtitlom,kako s eon ubacuje da ga ps3 moze citat uz film?

ma ja mislim da moze da se mountuje blueray pod video, jer sam ja MKV prebacivao u AVCHD i radilo je ekstra.
ne znam kako se zove menadzer koji mountuje pogledaj na ps3news ili negde slicno

prevode dodajete sa ovime
AVIAddXSubs. Add XSUB subtitles in avi files. Create idx/sub for any video file (program je free)
a akiris jel bi mogo i meni da posaljes taj forum/sajt?

Pomogo bi mi neki tutorial kako se to sve izvoi da imam prijevod,ja tamo nista ne kuzim.

Pa veoma je lako zapravo samo trebas da ubacis sa istim imenom film+prevod posle toga ubacis u 1 deo input a u output ubaci bilosta

Jesam,radi sve,samo su mi slova na sredini ekrana pa mi je malo glupo gledati tako film,kako se stave slova da budu dole kako treba?I jos jeda stvar,imam vanjski hard od 250gb na kojem su mi filmovi ali kada ga ustekam u ps3 on ga uopce ne prepoznaje.

e taj problem imam i ja treba da nastelujes prevod u settingsu nisam se zezao jos sa time tako da stvarno neznam a za hdd koji ti je on format?? i Dali ti uopste radi na pc>?

Ne znam koji je format ali na pc radi sve normalno,imam na njemu i slike i igre za xbox,filmove,svasta,sve radi normalno,ali ps3 ga uopce ne prepoznaje kad ga prikljucim na njega.

Ps3 prepoznaje sam FAT 32 system. Ako ti je hdd u NTFS sistemu ps3 ga nece videti. otvori total commander ili my computer i idi na properties hard diska tamo ce ti pisati dal je fat ili ntfs

NTFS format je,nista budem izbrisao sve pa ga formatirao u Fat 32,Akirise a kako dobiti prijevod da niej na sredini ekrana?

e to vec ne znam. znam na xbox-u kako ali to su totalno drugi programi.

Nabijem ga,uopce ne mogu formatirat na fat 32 nego mi nudi nekakav ex fat a ps3 to ne prepoznaje,katastrofa.

Skini EASEUS Partition Master 5.8.1 Home Edition, i ja sam imao tih problema i samo ovim programom sam rasio problem formatiranja klasicnim FAT32. Imas podesavanja u programu prilikom formatiranja ili NTFS ili FAT32.

pa tu ti bio problem nego to u vezi prevoda lepo sam ti reko imas tamo pod setings gde ti bude prevod :slight_smile:

@Rupa evo druze linka: MultiMAN OBM PS3 Mod v01.11.02 with BD-ROM.PKG Arrives - PS3 NEWS - PlayStation 3 News - PS3 Hacks

sta je ovo ne razumem bas??