Bloodborne će imati demo koji će moći bilo ko da igra na Gamescomu

Bloodborne will be released early next year and will be playable for the first time at gamescom.

From Software’s gothic action adventure, helmed by Dark Souls director Hidetaka Miyazaki, will be available to the public at the German expo in August.
[FONT=inherit]

[/FONT]
“We’re really working flat out to get this game out for early 2015,” producer Jun Yoshino told Digital Spy and other attendees at a recent PlayStation event in London.

“We’re going to be there at all upcoming major game shows like gamescom, where we’ll have our first hands-on demo on pods on the showfloor. There we can gauge first hand the reaction to the game.”

Leaked earlier this year as ‘Project Beast’, it was formally revealed at E3 2014 as a Sony-published PS4 exclusive.

Miyazaki has confirmed that the game’s world is not connected to PS3 game Demon’s Souls.

Izvor: Bloodborne releasing "early 2015", to be playable at gamescom

Jedva čekam da čujem utiske ljudi :slight_smile:

Ovaj Gamescom je po meni konferencija koja ima mnogo veci znacaj od E3. E3 je onako oldschool, i uglavnom sluzi da MS, Sony i Nintendo pokazu sta imaju novo za tu godinu. Ulaz dostupan samo odabranim ljudima iz sveta gejminga. Dok je na Gamescomu ulaz slobodan za bilo koga, i ima mnogo vise tih demoa koje mogu da igraju obicni ljudi. I na kraju, mozda i ono najvaznije - u Evropi je, do Kelna moze mnogo ljudi da skoci bez problema.
Sorry za off.

Da, jeste bolji po obične smrtnike, ali, pre par godina su ljudi u toj meri navalili da su morali da zatvore vrata, jer nije stajalo više ljudi u salu. Ako imaš Press Pass, onda nije toliko strašno, ali ovako… Neka hvala, ja želim da doživim da tu igru odigram :smiley:
Mislim, vidi ovo:

Ma nek pocnu da naplacuju ulaz, samo da mogu obicni ljudi da udju.

Pa ono, mislim da naplaćuju 5 evra za ulazak, ali nije to problem, nego velika gužva i čekanje od dva sata pa naviše da bi igrao neku igru 5-10 minuta. A i kada je u malom prostoru hiljade ljudi, onda bude haos. Da ima kod nas tako neka konvencija, ne bi bila tolika gužva :slight_smile:

Auuuu, ja mislio ulaz otvoren za sve, bez karata, pa da je ovakva guzva! Kakva ludnica! Eto, nismo jedini narod koji ceka u redovima! :lol: