BLES01128 GTA IV Complete Edition original EBOOT

Da li ima mozda neko da mi posalje originalni eboot i param fajl iz ove igre?

zar ne dolazi uz igru? svi sad daju patchovan na 3.55 i original, uvek je u folderu EBOOT_ORIGINAL.bin i EBOOT.bin imas

nemam taj folder… :confused: Bio je originalni fajl,ali kada sam hteo da igram sa internog harda,zamenio sam ga sa onim fiksom… A sad hocu da igram sa eksternog,tu mi treba original fajl,a ja debil nisam napravio kopiju,pa ga sad nemam…

zasto si uopste brisao to je pitanje :slight_smile: ne smeta da imas oba on ne cita ako se file ne zove EBOOT.bin tak oda ako imas ebootKJSHFJSHJF.bin naravno da moze da ostane… posle samo zamenis kad ti treba… no jbg sad

ja nemam, imam od obicne jedino nije complete edition

googlaj mislim da se dosta puta nalaze ti fajlovi slobodni, drugi nacin nadji torrent koji nema zapakovanu igru i izaberi da ti skine samo taj fajl iz dira a ostale fajlove pogasi. Mozes to da izvedes sa uTorrrentom lako je.

ma guglam i pokusavam i sa torentima vec 2 sata… :confused:
nisam uopste imao te backup fajlove,samo original… pa sam preko njega zalepio fix,tu sam se zeznuo…

Kakav je uopšte to Complete Edition? Jel ima nešto specijalno? Ja imam običnu verziju Bles01807, na njega instaliran 01.02 update i ona 2 DLCa manuelno - Special Edition i Collector’s edition pa čisto sumnjam da bi ti moj fajl valjao ali ako ima još neke xtra dodatke skinuo bih ovaj complete edition pa bi ti rado uploadovao fajl :smiley:

treba da je to to isto sa tim DLC-evima vec u sebi

to je gta iv + episodes from liberty city (balad of gay tony i lost and damned)…
aj ako skines (oko 18gb je) baci mi te originalne fajlove,leba ti :smiley:

Au to je 4ka ja kreten skontao da je 5. Igrao sam je baš skoro ali na pcju pa mi se ne skida. Nađoh na par trakera Grand.Theft.Auto.IV.Complete.Edition.EUR.PS3-BlaZe ali svugde spakovana. Izvini jbg

ma nasao sam i ja svasta,ali mi nista ne odgovara… :confused: :smiley: vise mi se isplati da stavim preko noci da skine celo,manje nerviranja nego ovako da trazim… :smiley:

a moja ja BLUS … ebi ga …