BioWare otkrio prvi screenshot svoje nove fransize

Nedavno smo mogli zakljuciti da nam BioWare oped sprema neku novu fransizu.

Danas nam je BioWare izbacio prvi screenshot svoje nove fransize,tako da za sada mozemo samo nagadjati o cemu se tacno radi, vise detalja a i tacno ime same fransize BioWare ce nam otkriti na Spike TV-u** Video Game Awards-**ovoj dodeli nagrada,koja se odrzava sledeceg meseca tacnije u subotu **10.decembra.

Schreenshot:

**

Ovaj screen me asocira na naughty-ev Uncharted, mada verujem da sam totalno promasio :smiley:

borderlands meets uncharted rage

Kao i vecinu njih :emoticon-0100-smile

btw tim se zove Bioware, ne biowar-e . :stuck_out_tongue:

:D:D:DVidim da,sad gledam i sam sebi se smejem…sta je najgore napisao sam BioWare i pre nego sam izbacio post procitam jos jednom sta pise i podelim (-) izmedju “TV-u”,“Video Game Awards-ovoj” i “BioWar-e”…

P.S. Ispravljeno

Ni sam ne bi bolje srocio. Ali verovatno nemamo blagu predstavu o cemu ce da se radi. Iskreno nadao sam se nekom jakom RPG-u, ali to je ocito suvise cliche.

ja sam misljenja da Bioware predahne malo i izadje iz RPG zone.

Sta god oni radili ja cu sigurno igrati…imam toliko poverenje u njihov rad da ne moram da pogledam ni jedan trailer ni review a da znam da cu pikati tu igru kao manijak

Ja sam im verovao do Dragon Age-a i da nije Mass Effect serijala verovatno bi ih već zaboravio. A šteta.