Bijele tackice na LED TV-u

@Jovane, ma ima da donesu nov TV na kucni prag, pa cemo ga probati. Nema druge izgleda… Stvarno nemam srece :frowning:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Zavrseno. Najurio sam ih pravo, htjeli mi poslati samo ‘nov’ TV a kutiju zadrzati sebi. E nece taj film gledati… Uglavnom, zapakovano, sredeno, doslo i probano, sve super.

Hvala jos jednom svima :slight_smile: :beer: :beer:

Moze Lock

Edit: Bilo je do TV-a. Znaci fabricki kvar. Nikakve postavke slike to nisu mogle rijesiti. Ako neko ima slican problem da zna…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

moram da se ubacim za handshake problem, stariji uredjaji ga imaju, takodje i ne podnose svi svakakve HDMI kablove, u najboljem slucaju oni najjeftiniji uvek rade najbolje :slight_smile:

Takodje HDMI kablovi od 5m i vise ako nemaju ugradjen pojacivac u sebi gube kvalitet slike i javljaju se bele tackice isto kako si ti opisao. Preporuka za maximalnu duzinu HDMI kabla je 3 metra. Kome treba duze najbolje da se uzme neki bolji sa ugradjenim pojacivacem, negde ce proci i obican, zavisi opet od uredjaja do uredjaja

Sto se tice sada ONKYO + LG ima opasnu foru za profile slike, iako je ONKYO vezan na HDMI1 i na njega npr jos 5 HDMI uredjaja, svaki od njih moze imati drugaciji profil za podesavanje slike na samom tv-u (sto npr Samsung nema). Primera radi povezani mi je IPTV, PS3 i XBOX360, za svaki imam drugaciji profil slike a sve je na HDMI1 na tv-u… Napominjem da ONKYO nema color profiles i slicno, sve radi sam TV, vide se drugi parametri. Mnogo dobra stvar i od sada ne menjam marku nikako :). Eno moj prethodni LG radi od 2007-e ne gasi se, pu pu pu pu da ga ne ureknem, ovaj novi radi od decembra 2013, takodje se ne gasi heheheh

Ja moram da kazem da je danasnja elektronika ****** , pravi se da traje sve krace i krace.
Recimo kad kupis TV i vec kad mu istekne garancija mozes vec polako da razmisljas o novom , zato ja mislim da uopste ne treba uzimati one nabudzene i one televizore po 500-1000 Evra , to je samo bacanje para danas,

Totalno na mestu i skroz si u pravu, znaci apsolutno jeste tako, ziva istina…

Imam neka pojacala iz 80ih i 90ih jos, rade i dan danas, i to nisu paljena kad kad, nego nisu gasena bila po 20h dnevno!!! nista im ne fali ni dan danas, nijedan elektrolit da se naduo, ama nista

Mislim i trebao si da ima kazes, ti si kupio nov TV sa garancijom ne radi daj drugi nov u kutiji a ovaj reklamiraj te vi kome treba :slight_smile: ireseno. Drago mi je da je sve proslo kako treba.

Sent from my iPhone

Ma ljudi su bezobrazni. Siguran sam da su mi ‘uvalili’ neispravan proizvod, pa sada hoce fino upakovan TV da mogu ponovno nekoga prevariti…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ako nije tajna - gde si kupio TV?

Techno Shop. Na rate. Firma na ‘dobrom glasu’ a vecina radnika gleda da ‘uvali’ nesto oko cega se nece morati muciti.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

@ Lordish

Sledeci put , vise srece, dobro je da je sve ispalo kako treba na kraju :).

Hvala ti @Frank :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”