Beyond Good & Evil HD

I jos jedan odlican naslov u HD remake-u…

https://youtu.be/l3fle3e7gmk

https://youtu.be/E_Vx7FlMGKA

https://youtu.be/hv4gii8v60o

Nazalost samo za Live koliko sam upucen (Vlado vec ti vidim osmjeh) :smiley:

yup to sam zaboravio da kazem da je XBLA igra :slight_smile:

p.s.
:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: (samo zato sto je FREEEEEEEE :p)

Dobices BAN - XBR Forum ne podrzava pirateriju! Jes’ cuo!? (you know what I mean) - prvi zuti hahaha

Dakle, u pitanju je jedan stari klasik s PC-a, Xbox1, i PS2 i svi igraci koji su nekad davno to igrali bice odusevljeni ovom vjescu. Navodno planira se i Beyond Good and Evil 2 za februar 2012, samo za Xbox 360 i PS3. Za sad nema vise vjesti o drugom djelu ali svakako ce biti jedna od “must have” igara

da li sam ja okacio neki piratski link, a? :slight_smile: koliko znam pricanje je dozvoljeno ali ne kacenje linkova, te s toga vrci taj zuti u dzepce :stuck_out_tongue:

a sad ontopic…

ne znam zasto se sad uhvatili sve vise za remake igara, jedno vreme pre nekih 5-6 godina bilo je modrno da se rade remakeovi svih dobrih filmova pa kad i to izmuzli onda tek krenuli na neke novije, sad izgleda i sa igrama tako

Nemoj ti sad meni 2 zeca, 3 zeca a ja ne drzim zeceve! I pricanje o silovanju je “dozvoljeno” ali nije eticno i moralno ahahahha Sala mala, necu vise. Ovo je jedna interna sala izmedju mene i Vlade jer me prvo lozio na AC:B pa sad na JTAG. Sad ce se i ozeniti pa ce me i tako *ebavati hahaha

/OFF - necu vise majke mi

Pa remake je u svakom slucaju Win/Win opcija za sve. Kako za izdavace tako i za kupce. Sve igre kojima se radi remake imaju “ono nesta” u sebi sto danasnje igre nemaju. Odredjenu svojstvenu “dusu” koja nam izaziva osmjeh svaki put kad pomislim na u igru.

Evo jedan mali test :

Zamislte ovih par igara :

Army man
Hogs of War
Medal of Honor
Tekken 3
ISS fudbal
Resident Evil 2
Crash Team Racing
Medal Gear Solid
Morrowind
Final Fantasy XII

You see the big picture?

$$$$$ :slight_smile:

eto samo to toliko, btw MGS vec ima 2 i 3 i Peacewalker (valjda se tako zove) u HD-u…

i zaboravio si SOUL REAVER :stuck_out_tongue:

Ima NTSC ali ne i PAL - u februaru bi trebao izaci PAL. Da, 2 i 3 dio su jako dobri ali MGS je nesta specijalno. Dovoljno je reci da sam PS2 uzeo (dobio) bas zbog toga (jest da je u pitanju igra za PSX ali imam dobar cip i PS2 pa mogu i te igre)

Da, Soul Reaver :slight_smile: Ove su mi odmah pale na pamet. Jbg nema puno posla oko remake igara tako da u skorijoj buducnosti mozemo jos dosta naslova ocekivati s preznakom HD

btw znas odgovor na ono ima NTSC :stuck_out_tongue:

/off e sad ja necu vise :slight_smile:

ja sam ovo igrao kao prvo na kompu kad je izasla pre zilion godina i onda ovaj HD remake, kad je jos moglo da se fura na fake profilima. nemojte mi reci da ce sad malo malo izaci tema neke XBLA igre samo zato sto imate JTAG? :smiley:

Hd remake jos nije izasao uskoro ce, ne znam kako si ga ti igrao pre :slight_smile:
nece svaka xbla da se kaci samo one dobre :-), fali nam bre i to da imamo

Edit
ups 28 june 2011
Ne znam kako niko nije spomenuo do sadq, meni pala na pamet pa zato :slight_smile: