Best single player games in 2022

Da ga nisu malo preterali, pa nema šanse da se stigne odigrati :sweat_smile:
Mislim da je 2022 baš golden age za SP video igre, skoro svih 45 nabrojanih su naslovi vredni pažnje…
Dobro minimum 4-5 komada će odložiti za 2023 …

ako ne i više…

1 Like

Ja merkam 7-8 igara sa liste. Dobro je da su usrali COD i BF za ovu godinu, tako da se mogu posvetiti SP igrama. Da nije tako, bila bi frka sa vremenom za igranje.

1 Like

To je moj problem, doduše ne sa CoD već Sudbinom, do 22.2 će biti vremena, posle toga kud koji mili moji, do Aprila se ne igra ništa osim toga i to minimum, hahaha :smiley: Treba se levelovati, nova ekspanzija, nova sezona a dios mio :stuck_out_tongue:

1 Like

Gubljenje vremena. Kao i Fifa. Za koji djavo smo kupovali konzole ako cemo igrati samo jednu prokletu igru. Drago mi je da sam se odvikao od obe :rofl:

1 Like

Ogroman broj ljudi samo kupi GTA ili FIFU ili CoD i igraju samo to, plus Fortnite/Rocket League/PUBG/Apex koje su free. Ni ne treba im bolje od toga.

3 Likes

Ma znam, ali greota je propustiti mnogo dobrih naslova zbog te zavisnosti od samo jedne igre. Nego dobro, sto kazes, ako im je to dovoljno, ko sam ja da se bunim :smiley:

1 Like

Ako ih to ispunjava, ni ne zasluzuju vise. :rofl:

3 Likes

Pa da sto sam vec par puta ponovio ovde na forumu kad neko prodaje konzolu, samo zalepi uz nju bilo koju Fifu i GTAV i slobodno trazi koliko hoćeš :sweat_smile:

1 Like

Jbg zaraza je cudo, kada biram sta da igram uvek nekako izaberem Destiny, zasto ne znam ali napucavanje niko nema bolje od D2, i to me uvek privuce nazad u igru i opet se zarazim, plus gameplay modovi, uvek istrazujem nova oruzja, nove abilities, nikad nije dosadno, doduse u poslednji mesec dana malo smorilo, pa polako prelazim druge igre, Guardians of the Galaxy pravo iznenadjenje, sve sto zelim od jedne SP igre, odusevio sam se! Nateralo me da obnovim gradivo kroz filmove, jedva cekam treci deo :smiley:

Ali od novih SP igara DL 2 je obavezno stivo i to taman kupujem od Vucicevih 100eur day one, a u GP se ceka Stalker i Starfield, ima tu jos svacega ali ovo je ono sto se najvise ceka :blush:

1 Like

Ja koji vec skoro 3 godine samo Apex igram…

No Way Abandon Thread GIF

4 Likes

Ne silazis s tog Apexa, kad god upalim ps5 ti si tu i igras Apex :grin:

1 Like

Haha, bice dobro ako zavrsim 3-4, klasika.

Sad sam malo smanjio, zadnjih 10ak dana samo jedan dan igrao :grimacing:

Ali dzabe, Apex pa Apex…

1 Like

Samo neka je igara i zabave :grin:

2 Likes

Sa ovog klipa, ono sto mene interesuje je sledece :smiley: Mada duboko verujem da ce tu biti jos brdo naslova koje cu igrati :smiley:

Atomic Heart
Crimson Desert
Saints Row Reboot
Forspoken
Avowed
Gotham Knights
S.T.A.L.K.E.R 2
Starfield
Horizon Forbidden West
Ghostwire Tokyo

1 Like

Nasao sam jedva 4 :grimacing: