Bayonetta 2 Announcement Trailer - Wii U - Nintendo NYC Conference 2012

Izgleda da ce izaci ekskluzivno za Wii U.

https://youtu.be/jXci5bxrB4U

Sto nintendo nyc conference? Bile su tri iste konferencjje jedna za usa druga za japan treca za eu, i ako bas gledamo p tome, bayonetta se prva pojavila na eu konferenciji.

Sent from my iPhone 4s

Nemam pojma, gledao sam na Youtube-u, ovaj video mi je iskocio, sa tim nazivom, pa sam to isto i stavio ovde.

Pa Platinum majkumu zasto zasto samo za Wiiu
meni je prva Bayoneta bila odlicna stvarno sam uzivao igrajuci
to je bila i jedna od prvih igara koje sm igrao na kutiji
uf uf…pogodi me :slight_smile:

@futa

Najverovatnije ce je kasnije portovati za Xbox i PS3. Nada uvek postoji. :wink:

Ma najverovatnije nabijaju “ekskluzive” samo da bi ljudi odmah kupovali konzole, pa će kasnije biti portovi, jer, realno, zasto bi neko drzao igru samo na jednom sistemu, ako imaju mogućnost da zgrnu velike pare? Rayman i Bayoneta, ako se budu prodavali dobro, sigurno ce biti port, jer gde ima dima, tu ima vatre

Zato što je Nintendo iskeširao shitload of money da te “multiplatform” exkluzive ne vide svetlost dana na ps360

Upravo tako. Cim se proda odredjen broj Wii U konzola, port je neminovan, sa svim dodacima, ukoliko ih bude bilo.

nikakvih predrasuda,ali je i vita na launch date-u izbacila uncharted,kasnije fenomenalni escape plan,gravity rush,little deviants i od tada nista…NULA sve,velika je greska na sta sam dao 350e+…

inace ako ovo bude nesto ozbiljnije mozda i uzmem :slight_smile:

heeh ja bi stvarno vole ovo da odigram na xbox-u i stvarno mi je krivo sto (mozda) necu moci
ali neki ljudi ovo tesko podnose ili su totalni idijoti (ja mislim da je ovo drugo)
nintendo je preuzeo igru kad drugi nisu hteli
uopste nekontam ove maloumnike
ali barem je dobro za nasmejat se

zašto trpate igre za wiiu, ove exkluzive, u xbox deo foruma :)?

Neka mod prebaci tamo gde je mesto :slight_smile:

Nisam ni pogledao, obavljeno :wink: