Battlefield Hardline

Datum izlaska: 19. mart 2015.
Žanr: FPS
Razvojni studio: Visceral Games
Izdavač: EA Games
Modovi igre: singleplayer, multiplayer
Endžin: Frostbite 3
Platforme: Windows, PS3, PS4, X360, XO

Stiže nam još jedan Battlefield, prvi koji će se fokusirati na obračun policajaca i lopova, a ne na obračun dve vojske. Serijal nikada nije bio poznat po spektakularnoj singleplayer kampanji, ali pošto igru radi Visceral Games koji ima veliko iskustvo kada su SP igre u pitanju (Dead Space serijal), možda će se ovo promeniti. Takođe, evidentno je da je EA Games hteo da izbegne direktnu borbu sa Call of Duty-em koji tradicionalno izlazi u novembru.
Novi multiplayer modovi:

Heist: The criminals must break into a cash filled vault (or as featured in some maps, blow open the doors of an armoured truck) then move the cash filled packages to an extraction point; the police must stop them. If the Criminals manage to escape by bringing all the money to the extraction point they win.
Blood Money: Both factions must retrieve money from an open crate in the center of the map, then move it back to their respective side’s armored truck. Players can also steal money from the opposing team’s truck. The team that first deposits $5 million worth of money into their truck or the team with the most money under a time limit wins.
Hotwire Mode: Drivable cars take the role of traditional Conquest “flags.” Like Conquest, capturing cars (done by driving above a certain “cruising” speed) will bleed the enemy team’s reinforcement tickets. The team who reduces the other’s to zero or who has the most tickets remaining after the time limit wins.
Rescue: In a 3 minute long 5 vs 5 competitive mode, S.W.A.T officers must try to rescue hostages held by criminal forces. The cops win by either rescuing the hostage(s) or by killing all the criminals. Criminals win by killing all the cops. Each player has only one life in this mode, that means no respawns.
Crosshair: The second competitive game mode in Battlefield Hardline. Crosshair is also 3 minutes long, 5 vs 5 with only one life. In Crosshair the criminals are trying to kill a player controlled VIP on the cops side who is a former gang member turned states witness. The criminals win by killing the VIP and the cops win by getting the VIP to the extraction point.

Toliko se “radujem” Hardline-u da sam potpuno smetnuo s uma da on treba da izadje ovih dana. Nekako nista ne ocekujem od igre… Vise sam u nekom military fazonu nego cops-bandits.

Evo malo single player-a. Nije mi jos skinulo celu igru (40+ gb) pa imam samo pocetak.

Imas samo pocetak dok ne izadje igra :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovih prvih 5 min je sve što ima za single player? Laaaame!

Nope imas i prvi chapter, tj prvu epizodu ali je na foru the ordera, vise hodas i pricas nego sto igras. Ako nista drugo skupio sam 100G :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Drivable Couch Easter Egg

[video]https://youtu.be/yKEZn9hLMiI[/video]

Kad sam otvarao ovaj MT, ja mislio bice ludilo, a ono 8 postova, zajedno sa dva moja. xD

Bilo bi lepo da neko prebaci diskusiju iz šta trenutno igrate ovde da se ne gube komentari :slight_smile:

Još dve epizode su mi ostale u SP-u i mogu da kažem da je ovo prvi put da je EA uspeo da napravi dobru SP kampanju u svakom smislu :slight_smile: ali svakom. Ono on pair sa CoD-om po ludostima, bolje fore i opaske, fantastično iskustvo… Kao prava serija, par epizoda build up a onda haos :slight_smile:

Meni se isto dopala kampanja. Gotivan fazon sa previously on hardline i next on hardline, bas kao serija. Steta sto ima samo 10 ep. mogli su bar jos dve.

Nisam znao da je u tom fazonu kampanja. To ti je inace prvi put primenjeno u Alan Wake. :slight_smile:

Aaaa, onda obavezno skidam… Samo jos da mi stigne konzola od Mirka…

Koliko je duga kampanja?

Meni traie vec 10tak sati ali trazim sve i idem na silent pristup. Mozes da ides sa gun blazing forom ali je meni ovako zanimljivo.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Stealth pristup je uvek mnogo zanimljiviji i napetiji pristup, bar meni :slight_smile:

Sent from my D6603

Yup, samo posle nekog vremena se malo smorip da mašeš značkom nonstop pa sam uzeo da ubijam snajperom sa prigušivačem one koji su odsečeni od ostalih a onda ove bacam na zemlju sa lisicama :slight_smile:

Ja bas juce zavsrio kampanju i mogu reci da mi je ovo najbolji Battlefield do sada.Igra je odradjena kao prava serija sa dobrom pricom,akcijom i stealh delovima.Iako je nemoguce a da se igra ne uporedi sa CoD ipak bih voleo da sledece Battlefield igre budu u ovom fazonu.Sam kraj igre ostavlja utisak da ce biti i nastavak,tako da jedva cekam.U svakom slucaju preporuka za one koji jos nisu krenuli da igraju.

Jel još nekom nema opcije za instalaciju na hard, osim onog contenta na prvom discu? Pričam o verziji za x360.

Sent from my Nokia 3310 using Golub Pismonoša

Nije dobro :slight_smile: , ja vise razgledavam okolo i divim se prelepoj grafici​(meni osobnoj medju lepsima na ovoj gen. konzola), nego sto posteno igram …Inace ovo bi mi mogao biti cak i najbolji BF u celom serijalu…

SP izgleda OK ali MP izgleda dosta stripped down. Tek jedna dve mape izgledaju “zadovoljavajuće”, na žalost…