Battlefield: Bad Company 2

Nakon velikog uspeha serijala Battlefield i odlicne prodaje Bad Company, EA oldlucuje da odvoji Bad Company kao poseban serijal, koji ce jos uvek posedovati kljucne Battlefield karakteristike.
Nastavak serijala ce biti igra Battlefield Bad company 2 koja je predvidjena da izadje u prvom kvartalu 2010.god.
EA je obecao po nesto za svakoga.Za singleplayer, igraci ce moci da uzivaju u jos desetak sati igre sa svojim omiljenim likovima Redfort,Haggard i Sweatwater:D.
Dok su za multiplayer igrace spremili jednu fantasticnu stvar, a to je, jos multiplayer mapa medju kojima ce biti i onih koje su u potpunosti prekrivene snegom, te ce kamuflaza biti kljuc.

Evo i par screenshotova:

postavicu jos screenshotova ako treba…

evo link od novog trailer-a sa gamescom-a :

Mnogo dobar trejler, video sam ga juce. Svidja mi se sto pricaju pravi ruski, a ne engleski s akcentom. Samo ne mogu da provalim jel u pitanju in-engine ili CG - utisak varira od kadra do kadra.

Da,to sa naglaskom je mnogo glupo :slight_smile:

Prle ti si ovo sigruno dugo cekao.:smiley:
Video sam pre nedelju dana u ScreenFunu.
Iznenadio sam se i odusevio.

Gledao sam u Screenfunu i izgleda odlicno. Nisam neki fan BF ali izgleda odlicno. Jedba cekam da probam multiplayer.

@ThE TuRTlE TiTaN
Kako da nisam jedva cekao?
Bad company prvi deo sam igrao toliko da svakog dana na stolici posle mene ostane otisak:o:D
Toliko sam igrao da sam za mesec dana live-a unapredio sebe sa 1/25 na 23/25 lvl…:smiley:

NE MOGU DA DOCEKAM!:smiley:
Jos sad ima i mapa po snegu,da se smrznes koliko je dobro.:smiley:

Sneg i kamuflaza bice bas bas dobro :slight_smile: I ja ne mogu da docekam !

Kamuflaza je i u ovom delu bila vrh, mogu da zamislim,kad budem uzeo snajp i snezno odelo,pa kad mi bude virila samo glava…JOJ!:D:D:D

Ista fora kao u MW 2. Ove snezne mape su mi dosta bolje nego ove stepske poljane. Izgleda bolje i to ali neznam bas za snajp. Dodje mecava i nista ne vidis. Kaoko ces onda pucati :smiley:

Malo su dosadile te poljane pa sad prelaze na planine i sneg :slight_smile: U mw2 izgleda mnogo dobro a siguran sam da ce tako biti i sa bc2.

Ja sam siguran da znaju i jedni i drugi sta rade, i da znaju sta konkurencija radi,tako da mislim da ce se potruditi maximalno da budu bolji od rivala=2 neverovatno dobre igre…:p:D:D:D

Da, a i u svakom slucaju izgledaju neverovatno slicno. Cak se neke lokacije podudaraju ali sta ces.

Meni ovo ne smeta,dokle god bude bilo konkurencije,bice dobrih igara…

Ma ja bi prepustio sve Ubisoftu i gasio sve ostalo. Do sad mislim da ne postoji igra koju su oni napravili da je ista ispod neverovatne. Activison-Blizzard, Eidos, EA su dobri ali ipak Ubisoft je najjaci :stuck_out_tongue:

U potpunosti se slazem :slight_smile: Oni stvarno nisu napravili neku glupost,sve sto uzmu pod svoje ruke bude daleko iznad proseka.

AHA!
Znam jednu igru koja nije bila toliko dobra,a da je radio ''Zakolji lagano":smiley:
HOMM5!
Cetvrti deo ove igre je bio mnoooogo bolji,a za 5 su radili toliko patcheva i expanzija da su sa zadnjom expanzijom uprskali celu stvar…:frowning:

btw. homm serijal mi je omiljeni…:slight_smile:

Haha to jeste ali ipak nije bila losa igra u poredjenju sa activisonovim Iron manom i Hulkom :eek::eek::eek::eek: najgore igre IKAD. ja nisam neki fan strategija ali volim heroje. Super igra.

:smiley: :smiley: :smiley:

Ne znam ko je pravio Spider man-a,ali taj koje pravio je napravio najgoru hero igru svih vremena.Ja vecu glupost,nisam nikad igrao.
kakav hate a?:D:D:D