Battlefield 4

Prepare 4 Multiplayer
Battlefield fans will soon get their first look at Battlefield 4 multiplayer! Starting June 10th, DICE will be showing off live Battlefield 4 multiplayer demos at E3.
First, DICE will reveal Battlefield 4′s multiplayer on June 10th, 1:00 PM PDT during “The Download”, EA’s 2013 preview. Learn about what’s new, what’s improved, and what to expect from the next generation of the leading online multiplayer shooter.

Starting on June 11th, we’ll be featuring live streaming multiplayer footage from the showroom floor of E3. Over these three days you’ll be able to tune in to live unscripted multiplayer footage, DICE developer insights, and interviews with community.

PRE-ORDER BATTLEFIELD 4™
Get the Battlefield 4™ China Rising expansion pack at no additional cost.

Fight for dominance across the vast and majestic Chinese mainland in four massive maps, using all-new vehicles and high-tech military equipment.
Sta kazete?

Jedva čekam BF 4.

I ja ali x360 verziju :smiley:

IPAK SE ZNA KO JE KRALJ MP-a:

hahahahaha lepo si rekao zna se samo si pogresnu sliku postavio :stuck_out_tongue:

Mozda ti ne radi monitor, posto sam bas pogodio sliku…

Ma nemoguce pre neki dan ga kupio :slight_smile: mozda tebi nove cvike trebaju :stuck_out_tongue:

Moj vid je savrsen, siguran sam da je problem kod tebe…

wtf?Ne kontam ni jednog ni drugog :smiley: Stp se tice BF-a,sp ce naravno biti bljak kao i uvek,uz nasminkanu grafu igracemo slican MP poput sadasnjeg dela ali opet ce biti itekako igrano…

Malo se zezamo :slight_smile:

jezd0 se zaklinje u CoD :stuck_out_tongue: Cisto da ti pojasnim… :smiley:

aaaa,dada sad se secam da je jezd0 cod fanboy,da kazem da sam i ja nekad bio do 4. dela i modernog doba,posle sve je otislo u …

Kao ti u BF :stuck_out_tongue:

Samo pogledajte danasnju prezentaciju coda i recite da je los.Momci su bas pogodili,a isto se nadam da ce bf imati bar koliko toliko dobru pricu da bar imam razloga da se prepustim prici

Ma obe igre ce biti dobre u cod ne sumnjam a bf kakav god da bude ispostovacu serijal i preci sp mada isto ocekujem dobru igru

COD ce biti vrh, vidi se iz aviona, a BF sigurno isto tako. BF 3 nisam presao ali jesam BadCompany 2 i odusevila me igra…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

BF se ne ogleda u SG-u, cak BF duzi niz naslova nije ni imao SG… Mislim da prvi naslov sa SG-om je BF BC 1… BF se ogleda u tome, da ti pruzi pravi dozivljaj ratista… Da mozes da sedne i u tenk i u avion ili helikopter… A ne samo da jurcas u krug po mapi i pucas… Ja se nadam da vrate altiljeriju koji je imao BF 2…

BadCompany 2 je vrh dok BF 3 nisam ni prešo do kraja batalio sam na pola taj zaokret u serjalu meni uopšte nije odgovaro odvratan mi je u svakom pogledu ,više bih voleo BadCompany 3 nego BF4 .Tako da ja moj favorit COD .

Totalna dominacija nad CoD-om se nastavlja, valja se. Udri, ne miluj! :smiley: