Battlefield 4 to be unveiled at GDC


We all know Battlefield 4 is a thing. And supposedly a remarkable thing, at that. But finally, we’ll get a good hard look at DICE’s shooter at the Game Developer’s Conference later this month. According to an invite sent by EA, the reveal will happen on March 26th. Assuming there’s no embargoes, you’ll see if DICE was able to add any new innovation to the modern war-fighting genre.

Speaking of Warfighting, you did save that copy of Medal of Honor: Warfighter, right? That way, you’ll be able to get into the Battlefield 4 beta whenever it drops. We’ll have more info after March 26th.

Otvoren sajt Battlefield

ko se loguje dobija dog tag I WAS THERE

Kakvu ce igru napraviti sad tipa imaces nus pojave od igranja :slight_smile:

Jedva cekam da izadje, jos ako bude 32vs32, eeeeeeeeeeeeeeeeeee, to obecava dobro klanje i zabavu :smiley:

Zamisli Operation Metro 32vs32 gde svi samo spamuju RPG, C4, HG i slicno. Not so funny…

Šta će ikom RPG, samo Shotgun i razvali, 32 vs 32 Shotgun Match, to bi bilo neverovatno :smiley:

Ja jedva cekam da igram neki mec 32vs32, ili cak 64vs64. Jedan od razloga zasto nam treba nova generacija konzola je masivniji MP, posto 8vs8 ne zadovoljava moje zelje i potrebe, vjerujem ni tudje

Hahahahaha… Kako ces tek tada da lagujes? :stuck_out_tongue:

Suti, lag mi je izgovor za losu partiju :slight_smile:

Kakve su sinoc partije u GOWJ bile… Do 4 jutros smo igrali, prikljucio se i david… Sve partije smo dobili, ako nista drugo onda na vreme :smiley:

Ja cekam TDM, ali mislim da necu skoro postati dobar, potpuno je drugaciji od svega sto sam igrao do sada