Battlefield 4 problem igra nece da startuje trazi mi instalaciju

Pozdrav izgleda da ja nesto ne radim kako treba.skinuo sam Battlefield 4 direktno kompresovanu za jtag i prabacim u folder content sve lepo pustim drugi disk kad eto problema kao i do pre nekoliko dana od kad pokusavam tarzi mi instalaciju i ja pritisnem i naravno trazi mi disk jedan prvo pa disk dva i sve tako izlazi da ubacim diskove redom,gde gresim i sta mi je ciniti dalje. u pitanju je xbox slim 4 giga interne a da napomenem nemam mesta na internoj memoriji pa sam napravio memoriju da imam preko usb flash uzgred Dash verzija je 3.0 Rev58 Kernel Verzija 2.016202.0
dali ja gresim negde ili jednostavno neznam da uradim kako treba i prekopiram?

jedan disk je instalacija HD tekstura ubaci na internu mem u content, drugi ti je play i mozes da ga pokreces odakle hoces.

skines ISO file i lepo sam extractujes , te gotove ripove zaboravi

drugi disk je Single Player i to ti treba da bi igrao a sa prvog imas CONTENT folder u njemu 16nule folder i u njemu 454109BA

e taj folder poslednji prenacujes na tu flesku koja je napravljena kao memory unit u Content/16nule tako da kada prebacis na flesku treba da imas sledece

Content/0000000000000000/454109BA/00000002 i u tom poslednjem folderu imas file od 1.9 GB valjda koji se zove 454109BA00000000

to je cela mustra sto treba da ide u content sa prvog diska, resto sa prvog diska ti nista ne treba jer je to MP i na RGH ti ne sluzi nicemu

pokreni sa drugog diska lepo igru i to je to…

Ne vredi ljudi nista ili sam ja glup ili neznam sve uradim kao sto ste mi napisali i dalje nista cak sam i formatirao flesku pa je napravio kao memoriju opet od pocetka ali ne opet mi izbacuje da trazi disk za instalaciju i to je to :frowning: najverovatnije necu igrati

lose prebacujes nema sta, ja prostije od ovoga ne umem da ti objasnim lepo sam napisao sta gde ide i kako ide…

kako tebi volja sada :slight_smile:

probacu sutra sad cu idem da spavam pa cu hladnije glave da pokusam ponovo uzgred hvala i zakljucajte temu

ajde kako ti kazes…

jos jedan savet kad udjes u Content/16 nule pre nego sto krenes da prebacujes uzmi obrisi folder 454109BA i onda lepo kreni sa prebacivanjem iz pocetka, ALI SKINI LEPO ISO FILE pa sam extractuj, ako i dalje kreces sa tim ripom onda pricamo u prazno…