Battlefield 2042 Reveal Trailer Premiere

Ja mislim da se to nece desiti, kada je izasao BF4 koliko god napredniji bio u to vreme, jedan od najgorih CoD naslova se prodao u vise primeraka za kraci period nego BF4, a MW reboot smatram da je jedan od najboljih CoD naslova koje sam igrao i sto se gameplay tice, a pogotovo grafike, mada igrace se novi BF samo da dodje u GP :blush:

Ma to su price koje su uvek tu, meni su dosadile.

Bitno je da je Battlefield back, i to na velika vrata. Znam da sam subjektivan, ali ovo je meni jedan od najboljih trailera koji sam ikada video, i dalje sam pod utiskom, 24h kasnije.

Jedva cekam nedelju da vidimo gameplay.

1 Like

Videćemo :smiley:

Oh its back, i bice glorious! :grin:

1 Like

uh, ti bas volis battlefield :grinning:

3 Likes

haha, niko se nije do sada ljubaznije “ne slozio” sa necim sto sam napisao. :joy:

Nije samo da volem, nego sam veoma podlezan hajpu. To i sam znam. Videcemo kada se sve slegne koju cu pesmu pevati.

Ali ima vise razloga zasto je toliki hajp za igru i trailer, ne samo kod mene, nego u celom Community-u.
Trailer je stvarno pravljen za one koji su veterani u igri, i prepoznaju zasto su neke scene u Traileru.

p.s. inace imam iznad radnog stola uramljena 2 disca Battlefield-a. :joy: 3 i 4.

2 Likes

Nisi merodavan pošto si BF zavisnik :joy::joy::joy:

1 Like

Uh, Source Code za Frostbite engine je na dobosu… Nadam se da ovo nece uticati na kreiranje Cheatova za Battlefield… Ukrali su inace 780 Gb informacija, izmedju ostalog kompletan code za FIFA 21

2 Likes

Ovo je potencijalno jako interesantna vest. Ako provale u kodu neke sumnjive stvari, EA je nagrabusio jer je vise puta kategoricki pobijao da se u multiplejeru koristi dynamic difficulty.

1 Like

Koliko ovo mocno izgleda :slight_smile:

I reakcija:

2 Likes

Bukvalno ja… :joy: samo manje oznojan ispod pazuha…

3 Likes
3 Likes

Meni je baš kul kako ubacuju ovakve stvari. Prvo rendozook sa avionom i bazukom, sada StoneMountain…

2 Likes

Realnost u doba Rone… Motion Capture koji je directed preko Zoom-a… Svejedno odlicno ispalo. :grinning:

1 Like
2 Likes

Star Wars Battlefront 3!!! :upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

1 Like

Evo polako potvrda onih glasina o BF Hub-u…

This news comes from Ripple Effect Studios (formerly DICE LA) general manager, Christian Grass who briefly teased the new mode that the team is working on for Battlefield 2042.

So I can’t say that much about it, but what I can say is that one of the components in this experience that we are creating is that we are adding some of the fan favorite maps back into Battlefield 2042, but the entire experience you’ll have to wait a bit longer before we reveal

2 Likes

zamisli zavod sa 128 igraca :smiley:

Ili neku staru mapu. Mada ako ogranice br igraca na 64 u tom mode to je to onda.

Jedva cekam da pokazu

1 Like