Battlefield 2042 (Pre-Release MT)

Da otvorim na vreme temu… :smile: Nikakve šokantne vesti, ali vuče u pravcu 128 igrača ili vise… i prve konkretne vesti koje čujemo za igru.

The next Battlefield game will have 'never-before-seen' scale | PC Gamer

20201106_054658

5 Likes

Odlicna vest, koliko bih rekao vracaju se korenima BF 3/4 po meni najbolje ikada.

2 Likes

Imaju moju pažnju ako ukinu prone i povećaju TTK. Drugim rečima Bad Company 2.

2 Likes

Ništa ja njima je verujem dok to ne vidim uživo. Obećavaju oni kule i gradove i na kraju dobijemo smeće kao što je BF5…

1 Like

Uh prone tesko da ce otići :grinning:

I meni je Bad Company 2 jako drag ali ne mogu da zamislim moderan Battlefield bez toga.

Meni je najveća “briga” trenutno da se prica da zele AI NPC eve da ubace kao u Titanfall u, pored regularnih igraca… nisam siguran kako bi to funkcionisalo…

Pa to im je plan b, ako opet useru kao BF5 onda da bar ono malo igrači ima borove da ubija.

Stogod ovo znacilo…

Plasim se da ipak nije moderno ratovanje u pitanju. Ne znam sta bi drugo moglo da bude

PvE :rofl:

1 Like

Verovatno fake, ali navodno se stranica pojavila na Francuskom EA sajtu.

Edit: jep, Fake.

20201228_145308

1 Like

To mi reci

2 Likes

Pogledao sam video sinoć od tog lika. Inače poznati leaker, ali nije rekao ništa previše novo.

Tih 128 playera ili će biti predobro ili užasni clusterf*ck. Battle Royale neću ni da čujem, neka prave ali me apsolutno ne interesuje. Samo kvalitetni Conquest.

Nadam se da je istina da uzimaju BF3 kao polaznu tačku, odnosno inspiraciju.

2 Likes

Ništa ja ne verujem dok igru ne probam. Tako su pričali za BF5 pa na kraju sranje živo. Pre par dana probali BF5 znači jedva sam dočekao da obrišem igru. Ali inače kombinacija BF 3 i 4 bi bila idealna o dalje su mi te mape najbolje u serijalu. Oružje i oprema, vozila… Definitivno tu ima dosta prostora za novi i uzbudljivi BF napokon posle toliko godina čekanja ako opet ne useru igru. A da možda ovoga puta budemo mogli da preskočimo kamen ili ogrudu a da ne teleportuje u nazad jedno 30 puta…

1 Like

Nemate pojma

2 Likes

Slučajno sam čitao jedan Thread pre neki dan o BFV. Šta si se nalupao, da mogu banovao bi te. :rofl:

Jesi imao 2 istorijska Battlefield-a? Daj nama što najviše volimo 3 i 4 malo da se igramo. :laughing:
Ti igraj slobodno 1 i V dalje. :wink:

4 Likes

Istorijski periodi mene lično baš smaraju, daj mi moderno ili futurističko.

1 Like

Ovo je klip sada za vikend snimljen, pravi sandbox, to želim i od bf6. U 1 i V ovo ne bih mogao uraditi.

2 Likes

Ma dzabe sto pisem sve za novi, kad cu ga svakako igrati :smiley:

U je pa novi nastavci se vise ni po omotima ne razlikuju a kamoli po necemu drugom.

E, pa na to ja i mislim kada kazem futuristicko sranje. Imas prelepi Titanfall pa rokaj.

Nesto realno da bude. 3 i 4 kao reper su itekako dobri.

A svidjalo se nekom ili ne ipak je rat i istorija koren BF. Prva igra se i zove 1942 :smiley: Ali odradili su sve teme tako da sada moze da ga modernizuju malo. Samo sto ja garantujem da se ljubiteljima 3 i 4 nikada vise nece svideti BF. Kakav god da izadje.
To je ista prica kao sa PES i FIFA. Ko voli stare, svaka nova mu je katastrofa.