BATTLEFIELD 2042 (AOW, Portal, Hazard Zone) (MT)

Cek jel ja to dobro citam da nije dobio otkaz nego je dobio novu poslovnu priliku koju nije mogao da odbije? :thinking: Na prvu loptu sam se nadao otkazu jer bi negde znacilo da znaju sta su usrali ali ovako…ne znam. I na kraju dana zaposlis Candy Crash lika da vodi dizajn FPS-a. Baaas rizkantan potez.

Jel neko dobio danasnji update ili je ovaj update ustvari “samo” backend update? :thinking:

Bio update, nista posebno ne primecujem za puske :grin: Inace zasto kad stavim na komandama za pilota tipa gas R2 i kocnica L2 nece u igri da rade, na default su stare, a pise kako su promenjene?

Sounds like a…
night flight bug GIF

Masivan update su pustili danas.

Promenjeno je brdo stvari. Izmedju ostalog su doveli ARs u red, i ponovo ih je moguce koristiti. Smanjen pocetni kick kod recoila.

PP23 je dobio veci vertikalni recoil.

Hovercraftu je smanjen Armor. Sada ga samo 2 rakete unistavaju, takodje je vozaca lakse eliminisati. Takodje je smanjen Minigun damage svim land vozilima.

Najbitnija stvar, uklonjen je revive bug, gde nisi mogao nekoga da ozivis ako je downovan blizu nekog zida.

2 Likes

Upravo sam imao prvi game crash ikad ukljucujuci i beta-u. Ne mora da znaci da je update ali kako je prvi put i to odmah posle update-a…
Takodje, pocelo je da se desava da me “otkaci” random dok sam na zip line-u.
PP-23 recoil je definitivno sada primetan tako da je skoro neupotrebljiv za mid range.
Seckanje tokom igre na Seriji X se desavalo ali sada imam utisak da je redje tj. nije redje ali krace traje, ako to uopste ima smisla.
To su do sada utisci…

1 Like

Mislim sa sam ovim potezom presao igru… :joy:

5 Likes

Ovo je mozda za sad prvi streak 8+ u minuti

2 Likes
1 Like

Колико је добра игра. Са ц5 и дроном увек може забава :smiley:

2 Likes

Double Headshot Collateral, u vozilu… :grin:
Izleteli su kao patke iz vozila.
Taj zvucni efekat kada odradis headshot je mnogo dobar.

3 Likes

Update im je tuzan gasi mi se konzola svako 30min igranja,sve laguje i baguje duplo vise nego kada je igra izasla.

Meni se od update-a konacno ne gasi vise konzola…
Ja imam drugi veliki problem. U odredjenim partijama mi fps spadne da 10 frejmova i jedino pomaze da izadjem sa servera.

Има ли неки сајт да може да се види статистика?

Онај на коме смо пратили 1 и 5 још нема, пише да раде на томе.

1 Like

Koliko znam nema :pensive:

ima u igri, oh well

Btw koji je najveci level da ste sreli lika u partiji, bilo da je u squadu ili da vas je ubio?

Ja naleteo na farmera u mom squadu level 99 :sunglasses:

S07 Car obrnuo stotku

Sa obzirom da se potreban broj XPa za level eksponencijalno povecava, i ima 999 S tear ova… ovde ce biti blago nemoguce dostici S999 … neka neko izracuna, ali ovo bi moglo biti gore od Halo 5…

Koliko treba izmedju 998 i 999?