BATTLEFIELD 2042 (AOW, Portal, Hazard Zone) (MT)

Double post. :sweat_smile:

Svih 5 oružja deluju odlično, pogotovo novi LMG, dere. Mapa je takodje prelepa iako po tematici nije ništa novo. Jedva cekam sutra da probam. :+1:

1 Like

Au čovječe, ovo je sjutra. Ja sam mislio da ima još nekoliko dana do 30. avgusta :man_facepalming:t2:

LMG nikada ne koristim, koja god da je igra u pitanju. Najviše me raduje M16 kojeg prebacuju iz Portala, nadam se da će mu dodati i neke nove attachmente…

Vidim da se ljudi vraćaju u BF i da im je… fun?

Vraca se u zivot!

Jeste fun, samo fali kontenta. :slightly_smiling_face:

3 Likes

NEĆE :clap: DEVELOPERI :clap: DA :clap: SEDE :clap: I KUCKAJU :clap: JEDNOROG :clap: SKINOVE :clap:

Ja nikad nisam ni prestao da ga igram, iako me sa vremena na vrijeme iznervira :slight_smile:

Razmišljam prije, cijelu season 1 sam odigrao na jednoj mapi. Ne znam kako mi se nije smučio život :smiley:

Igrao sam prije Season 2, djeluje mi da je content koji se dobija uz battle pass bolji od prethodne sezone. Mapa je takođe dobra, nije toliki klon Discardeda koliko sam očekivao da će da bude, ali ovi iz Dice-a baš vole brodove i shipping kontejnere :smiley:

Inače M16 je užasan, najgori recoil u igri, ne može da se igra sa tom puškom. Taman sam mislio da će ona da mi razbije dosadu, ali nope, vraćam se na iste tri puške koje koristim od izlaska igre.

3 Likes

Šta ja znam, meni je okej što se recoila tiče, samo mora desni stick malo agresivnije na dole da se vuče. Na daljinu tap fire odradi posao. Foregrip i red dot su obavezni. Samo eto, nije jaka puška. Imao sam par malih killstreakova sa njom, ali stalno moram reload.

Inače i nova AR puška nije ništa jača. Mada nisam jos attachmente otključao i vidim da postoji mogućnost drum mag da se nakači.

Novi LMG će biti najefektivnije oružje od novih, već vidim.

Nova mapa je lepa ali sve većinom sve svodi na brod u sredini. Dosta je mala po mom mišljenju za 128 igrača. Želeo bih da je probam u Exodus Conquest.

Sve u svemu fin mali kontent updejt, samo eto treba ovo da drži verovatno do decembra.

Nova mapa je stvorena za Dozera i njegov stit. Samo sa stitom igram i haos pravim, bezbroj puta se desilo da igraci u panici sami sebe dizu u vazduh kad im se zaletim u onim uskim prolazima

Iskreno sam razočaran novom mapom i sezonom 2.

Totalni meh osećaj i mrvica dodataka.

Ako neko želi da kupi nosioc nalog, neka se javi, ja odustajem od igre. Kraj što se mene tiče. Digao sam ruke.

2 Likes
1 Like

Vratio sam se na BF1 i BFV. Obe igre su svetlosne godine ispred ovog … da se ne izražavam. Nije mi jasnam EA i Dice, prekinuli su BFV, da bi napravili ovakav nižerazredni fail pd igre. Sa užasom posle današnjeg igranja BFV, mogu samo reći BF2042, neću više upaliti, nikako ne zaslužuje da trošim vreme na ovo djubre.

3 Likes

Tako je brate moj. Prave igre!

Sto godina nisam upalio BFV. Moracu.

Sad cepam redovno BF1 i nemam reci kakva je to igretina. Plus puni serveri i dalje.

1 Like

Za ovaj poduhvat treba direktno platinu da mi daju i caste me sledeci BF.