BATTLEFIELD 2042 (AOW, Portal, Hazard Zone) (MT)

Ubio te komarac, novi skriveni operater u BF2042 :joy:

Sve se više teram da igram ovaj BF, a zadovoljstva jako malo. Očigledno će u zaborav, i to vrlo brzo.

1 Like

Ja imam veliki problem sa Battlefieldom sad jer od kako sam ga uzeo samo to igram, usput za ovo sam kriv sam :smiley:

Nadam se da nece dugo trajati ova zelja za igrom :joy:

1 Like

Jel si igrao starije delove? BC2,3,4,1?

Poceo sam sa BF1 to mi je prva pucacina na konzoli i dugo sam igrao,posle BF V i bf 4 ali jako kratko

Ovaj sam igrao kad je izasao i posle kad su poceli svi da seru kako je los sto i jeste bio slucaj batalio i ja. Sad ga pljuju i dalje. Bas me drzi da igram non stop, nije mi dosadno da igram cak i kad su partije katastrofa. Jedino sto moze da me odbije od igre sad je da serveri pocnu haos da pucaju ili lagujem.

image

2 Likes

Odustao sam od grinda sa Borisom za T1 , apsolutno nemoguce sa ovim nerfom koji ima turret i dmg koji pravi. 11.000 / 60.000 sam uspeo i to je to. Mislim da je ovo najtezi T1 sad da se zavrsi. Verujem da ga nije niko ni igrao sa foruma :grinning:

Igrao sam ja kao Boris, mada je meni i pre nego sto je nerfovan bio relativno beskoristan. Mene je turret znao da nervira ali kada sam ga ja koristio nije nista mogao da pogodi. Naravno sada je 10x gore.

1 Like
1 Like

Toliko pisanja i na kraju ništa pametno nisu rekli :smiley:

1 Like

na pola puta, lakse bi ih golim rukama ubijao nego stitom :grinning:

3 Likes

Pa i ovih 400 si napravio ubijajući botove, tako da se još malo pomučiš… :joy:

1 Like

Kakvi botovi direktore? Igram conquest i BT :blush:

Ja sam na 250 killova sa stitom, sve pravi igraci. Takva je patnja ostvariti kill da je to pakao. Moras da se uneses nekome u facu sto bi rekli da bi ga pogodio, a animacije za stit baguju najstrasnije. Npr, iako meni pokazuje da sam izvadio stit, protivnickim igracima moje vadjenje stita jos uvijek nije zavrsilo animaciju i onda me lagano ubiju.

Lakse je napraviti 800 killova sa c4, ili sto kazes ti sa golim rukama nego sa ovim bagom od stita.

Najvise killova po partiji pokupim na mapi Manifest, conquest. Udjem u A2 i cekam na stepenicama igrace. Tu sam uspio u jednom zivotu da odradim 13 killova

1 Like

Ma nije moguće. To prosto nije moguće :smiley:

1 Like

Ima hit register problem ali i mi gresimo jer ja kad pridjem prvi put ako promasim pocnem da spamujem, treba biti na pola metra od coveka, ni preblizu ni predaleko da se registruje hit. Ja koristim beacon i smoke granate, bez njih sanse nema da pridjem jer je previse otvorenog. To kad su zgrade je najbolje za Dozera, imao sam pre neki dan 24 killa stitom u toj zgradi :grinning: Inace jel ako odem u custom lobby sa botovima mogu da levelujem te killove ? Izgleda mi malo kao varanje i prelako da uzmem taj skin

Da. Tako sam ja Crossbow nabudzio da otkljicam eksplozivne strele. Inace bi trajalo 6 meseci. :grinning:

Opalis samo BT Exposure, i udri. :joy:

Nikad nisam igrao sa botovima, tako da nemam pojma :smiley: ne znam ni kako se stavljaju botovi, ali ako postoji opravdan razlog za njih onda je to ovaj grind sa stitom.

Mislio sam da doguram do 800 killova ali ovo ce da traje jos 3-4 godine sigurno ovim mojim tempom

Zasto bi iko grindovao toliko nesto u igri koja je jednom nogom u grobu?

1 Like

Iz istog razloga zasto ti grajndujes Infinite. :disguised_face:

3 Likes

edit: @ph1beropt ja u stvari ne grindujem infinite. Jer nema sta da se grinduje :joy:

2 Likes