BATTLEFIELD 2042 (AOW, Portal, Hazard Zone) (MT)

#1 kills u BF 2042

Gledam i ne verujem

1 Like

Samo su jos nevidljivi helikopteri falili :joy:

4 Likes

Sreca pa nisu vozila vec bila OP i dominantna…

Ne razumem zasto svi pljuju vozila u 2042 :unamused: …Pre nekoliko dana udjem u BF4 jbt sta ljudi rade sa helicima i guskom to nije realno tj nema sanse da im pridjes a sada kao svima vozila smetaju u 2042.

Svi igraju snajper i medika pa ispada kao vozila dominiraji a niko nece da ih skida tj samo citam u in game chatu kao “da li ce neko razneti heli” pa uzbi brt rpg i stinger pa ih hvataj po mapi nemoj samo jebeno da lezis i snajpas.

2 Likes

Ali dobar tim može da uništi sve lagano.

1 Like

Bukvalno jedan squad moze da se izbori sa svim vozilima ako igraju slozno.

2 Likes

Da, i onda se iste sekunde spawn-uje to vozilo u 2042. A usput ima jos 4 tenka 3 LAV 2 aviona i 3 ona sranjca sto mozes da pozoves kad god hoces.
Jednostavno infantry je u debelom deficitu u 2042.

Nije bas tako igram igru skoro pa svaki dan.

Jedini problem su PC igraci na konzolnim serverima pa onda ljudima izgleda da su vozila bolesno OP

Ja samo ne razumem zašto igra nije f2p do sada…

Sta to menja? imamo primer iz komsiluka :slight_smile:

Isto sranje drugo pakovanje, sranje u pvoj recenici je beskonacno… da ne kazem Infinite

Dzaba. Ja ni trial od 10h nisam mogao da izguram. Igra je i dalje uzasno bagovita, posle ovog zadnjeg updatea ne mogu ni da udjem u igru, ubaci me na mapu i sve mi crno :joy:

Aj da se nadovežem kad si već spomenuo Infinite.
Baš sam ga skinuo juče, ponovo. Odigrao sam danas par partija i šta da kažem. Meni je ta igra masterpiece u fps žanru. Osećaj napucavanja mi savršeno odgovara. Sad, možda se meni igra svidja zato što mi ide dosta dobro u istoj. :joy:
Još kad bi društvo htelo da igra, pa gde bi mi kraj bio.

Super, gameplay niko ne spori, naprotiv…
A sve ostalo, tuga čemer i jad…

Taman da mi dignes rank :face_holding_back_tears:

Ide mi dosta dobro u odnosu na ostale shootere :joy:
Bio sam gold prošle sezone

1 Like

Sad instalirao na Xboxu iako imam samo X/S edition i sav progress mi je sacuvan sa PS5 cak i skinovi za Gold edition koji sam tamo imao je ovde otkljucano

Meni su vozila u BF2042 sasvim OK, nisu problem. Nosim uvijek C4 i lagano izlazim na kraj sa njima.

Sa druge strane, vozila u BF4 su pakao. Ušao prije neki dan, silovali me vozilima, i izašao. Ogromna razlika.

Inače, učitavanje tekstura je na ps4 trenutno mnogo veći problem nego što je bio kada je izašla igra. Nekada je ps 1 grafika bila svega dvije-tri sekunde na početku partije, i onda se učitaju teksture, a sada ps 1 grafika traje po nekoliko minuta.

1 Like

Trenutno vozila nisu uopste problem u 2042. Ali na izlasku igre je bilo problema. Nije baš fer porediti sa bf4 jer njega trenutno, posle 9 godina, igraju samo veterani, koji i te kako znaju šta rade. U BF4 si morao naučiti da igraš dobro, i onda si mogao postati jako opasan, kako sa LAV, tako sa tenkom ili Litte bird.
U 2042 je mogao svaki papan da sedne u bolta ili hovercraft i da seje smrt, prakticno one shot kill. Apsolutno nikakav skil nije bio potreban. Naravno bilo je zabavno igrati dok je bilo u mojim rukama, ali je bilo baš broken.

1 Like