Batman Arkham Origins Gamescom Trailer

Ludilo !!

https://youtu.be/WDBpUCWr7a4

EDIT: jel se to meni cini ili Batman u ovoj igri ima kostim koji vise lici “filmskom” batmanu iz Nolanove trilogije??

Izgleda da jeste, jer ima onu maksu koja se skida kao u TDK Rises, kada se onako polomi. A trejler je mnogo dobar, jedva cekam oktobar :slight_smile:

E ljudi, zna li mozda neko, posto sam cuo da ce kao ovaj deo malo vise biti okrenut “open world” nego dosadasnji… Da ce biti delova u kojima ces se voziti betmobilom, avionom, itd… I da ces moci da ides po Gotham City-u… Pa ne znam da li je to jos neko cuo… Licno meni je to najvise nedostajalo i u Arkham Asylum, i u Arkham City-u… Obozavam one starije filmove Batmana (dok je to jos bio “deciji film” :smiley: ) I voleo bih da malo tih sitnica ubace…

Pa neces moci direktno da njima upravljas, vec se spominjao avion kao fast travel, jer je ceo svet dvostruko veci nego dosadasnji. Mislim da niko nije spominjao kola.

Novi glasovi Batman-a i Joker-a su dobri. Mislio sam da bez Mark-a i Kevin-a nemoze, ali izgleda da ce biti ok.
Igrace se sigurno. :slight_smile:

Ma koga je briga za glasove i te “sitnice”, ako prica i sam gameplay kida… :smiley:

iskreno, mene je briga. Kad sam igrao prvi deo i tumarao asylumom, cim se ukljucio razglas i cuo sam Jokera, odmah sam stao da odslusam sve, jer prosto Mark Hamill je neprikosnoven. Ko sto rece rale, nisu isti glasovi ali su skoro pa isti, tako da se ne bunim

Ok, ja nisam bas toliko obratio paznju na to, iskreno nisam ni razmisljao o tome na taj nacin ali ok… :slight_smile: Bitno da nisu razocarali u svakom pogledu… :smiley:

Meni se takodje svidja to sto uzimaju elemente iz Year One knjige (Prvi susret sa Gordonom recimo).
Mada, kladim se da nam vec spremaju next-gen Arkham igru, sa Kevinom u ulozi Batman-a. We’ll see… :slight_smile:

Pa on je to rekao :slight_smile: Zaebao se pa je otkrio da ce biti nova Arkham igra par meseci nakon Originsa i da uveliko radi na tome :slight_smile: