Batman: Arkham Knight Delayed Until 2015

Ko je to očekivao? Samo najobičniji idioti su to mogli da misle da će biti. Za 2014 se pretpostavljalo da će biti Halo 2 Anniversary, jer je ipak 10 godina od izlaska te igre, samim tim, zašto bi izbacili i Halo 5 u istoj godini? Za Quantum Break, isto, ko je očekivao da će Remedy izbaciti igru pre nego što bude potpuno završena? Makar su oni sposobni da naprave igru koja valja i koja nema nekih gluposti u sebi.

Pazi, MS je u onom prvom (i za sad jedinom) trejleru za Halo 5 OGROMNIM BROJEVIMA napisao coming in 2014. To sto su oni bezobrazni pa rade to da bi se mi izlozili kao budale, to je druga stvar.

Nisu u pravu, ono što su najavili je da “putovanje” pocinje 2014 a ne da tada izlazi petica, koliko znam pisalo je samo HALO! Poenta je da se ranije najavljuju igre kako pi se povećao "hajp " to je postao neki trend već duže vreme.

Ali ko je u to poverovao? I ZAŠTO? Opet, iz gore navedenog razloga. A i mogu reći: Pa ono nije Halo 5, već Halo, bez ičega, to je možda za seriju, film, koji god đavo da prave. Takoše, mogu reći da će i biti Halo u 2014: Halo 2 Anniversary ili Master Chief Collection, ili koji god đavo da naprave. Mnogi su naseli na to, bez ikakvog opravdanja.

Mnogo sam srecnije ziveo dok nisam poceo da pratim razvoj igara od trenutka kada se najave do trenutka kada izadju. Sada samo pratim neke datume, odlaganja, trejlere, p**** materine, a ranije sam lepo cekao da izadje i onda uzivam, bolelo me uvo da li se odlaze, da li ima ovaj ili onaj trejler. :confused:

Malo smo otisli u off, ali evo danas sam vidio da se Watch Dogs prodaje fenomenalno. Nazalost, ja samo vidim da ce sada svi da kopiraju njihovu marketinsku strategiju, znaci postave gameplay koji postavlja nerealna ocekivanja, milion trailera za svaku mogucu radnju u igri, i dosadjivanje na svakom koraku.
Can’t wait.

Pa to je već postao standard, malo kasniš sa tim opažanjem. Ako baš hoćeš da kreneš o tom propadanju kvaliteta sa Reveala i Bait & Switch taktici, možeš reći da je počela sa KZ2.

Vise se odnosilo na milion trailera ala Assassin’s Creed

Ahaa, ok, to jeste dosadilo i pre****ilo :slight_smile:

Konzole su za igranje, racunar je za ucenje i za posao.

Mozda je i bolje da odloze igre, ko zna, mozda padne neki RGH za nove konzole pa posle slavimo:). Definitivno Batman zasluzuje da bude igra koja ce se odraditi kako treba :wink:

Ko to kaže?!?
Ja ću dati npr 1000€ za kajak da bih veslao na Dunavu, neko bi se na to krstio, a isto tako bih se ja krstio kada neko pljune preko 1000€ na TV npr. Svako ima svoj ukus i šta voli. Mani se ovih tema i rasprava, za dobrobit svih nas :slight_smile:

Послато с’ моје Нексус Пет’це

Komp je za sve a next gen konzole su za sisanje ovaca :wink: :smiley:

Ha svatko ima svoje misljenje.Ja ne bih nikada izabrao PC pored konzola,jer na njemu nikada necu zaigrati igre poput uncharteda i gears of wara.I da slazem se s eufratom,pa jbte kako sad izgleda i 1000€ je malo meni je iskreno glupost davati silne novce na tv,ali dobro neko to voli,pa ko voli nek izvoli kak bi se reklo

Onda je za vas PC republika a ne forum Xbox konzola, i treba da branite konzole a ne da igrate igre na PC-u ko amateri :). Nego, da ne sakatimo temu, sto se tice Betmena ako vec izlazi za next gen konzole onda neka izadje i 2016 ako ce da ga urade kako treba. Nek ubace i voznju betmobilom po gradu i voznju letelicom, to bi bilo extra :slight_smile:

Akiris prati temu i sprema se za brisanje postova, opet, kao na Watch Dogs temi. xD

Ne znam koliko bi to bilo izvodljivo. Arkham Knight je nastavak arkham serijala, a Gotham je tu pun malih sporednih uličica, gde ne bi bilo moguće voziti automobil. Isto je i za letelicu. Ti si Betmen, zašto bi to koristo? Isti problem je prisutan u Saint’s Row 4, gde kraj letenja, super brzine i super skoka nema potrebe za vozilima, a opet ih ima, i maltene nikad se ne koriste.
Mada, opet, ovog puta je Batmobile aktuelan u trejleru, tako da je sve moguće :slight_smile:

Sad na e3 predstaviće igre koje će izaći 2045 godine :?

Meni je iskreno glup razlog odgoditi igru zbo jbnog batmobil-a.Ma dajte ovo je batman,a ne open world gta u kojem su to bitni faktori,nije da cu pola igre voziti jbni batmobil osim ako to nij stvarno njihova zamisao.Ja od batmana ocekujem:brutalnu grafiku,odlicnu naraciju i pricu,njegov combat sustav s par poboljsanja i naravano bad-ass negativce

Batmobile ce da zauzima bitno mjesto u multiplayeru u igri. Je li sada jasnije zasto je odgodjeno? :slight_smile:

Zar nisu rekli da neće biti MP?