Batman: Arkham Knight Delayed Until 2015

[SIZE=4]Igra je prvobitno najavljena za 14. oktobar 2014. godine, medjutim danas je odlozena za 2015. godinu, tacan datum je idalje nepoznat, a kao razlog je navedeno da se mora jos dosta poraditi na Betmobilu.[/SIZE]

https://youtu.be/IIgzJgKahV0




obrisao ja moju temu, alal vera za vreme postavljanja hehehehhe

E steta, ode jedan veliki naslov ove godine :frowning:

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Odlaze se kupovina nove grafe do daljnjeg :smiley:

Sreca u nesreci za mene i Ertana koliko je losa ova vest i dobro je mozda da se usteka kinta.

Koje srane jbte.APSOLUTNO sam razocaran ovom godinom,nista koristi.Ne pamtim kada je bila toliko losa.Batman 2015,QuantumBreak 2015,Halo 2015,The Order 2015,Uncahrted 2015,The Division 2015…Jbte kak sad stvari stoje u 2015 necemo moci disati od igara.

meni je krivo najvise za the division,ostalo bi i sacekao nije mi problem,ali ono sam cekao za MP-a samo tako…

hahahha

Hehe, ja imam GTX760, ali cim Nvidia izbaci neki Maxwell model u rangu sa GTX770, to ce morati da se kupi :smiley:

Mozda se i poklopi sa Betmenom :smiley:

Buducnost se odlaze. :smiley:

Ali ozbiljno, ovo je samo jos jedan u nizu dokaza da je ova generacija konzola prebrzo izbacena i da niko nije bio spreman za nju. Ni sa hardverske ni softverske strane. Niko sem nas, igracha. Mi smo bili odavno spremni.

iskreno, bilo je i očekivano ako mene pitate…puno je tu posla oko auta…

Ahahaha, ima li ijedna igra koja NIJE odlozena za 2015? xD Dodao bih na tu listu i The Witcher 3, a i Mortal Kombat X je odmah najavljen za 2015. Ne znam zaista sta je jos ostalo do kraja godine, samo Forza Horizon 2. Ne racunam raznorazne Assassine, CoDove, BFove, FIFE, PESove, NBAove itd.

The Division tesko da ce i 2015 da izadje, sami su rekli da je to optimisticna procena…

Pa ima recimo driveclub,alien isolation,shadow of mordor,the evil within,destiny,sniper elite 3,dragon age,far cry 4 i evolve.To je zapravo sve sto cemo igrati ove godine naravno uz pokoji bf i cod,a naravno i fifu.Kazem od onakvih najava ovo je slaba godina,istina ima tu bisera no jako malo.Recimo meni must buy ove godine su Destiny,driveclub,dragon age i far cry,a ostalo kak budem imao volje

E jbg. steta. Al izaci ce Forza i Far Cry i ja sam prezadovoljan sa te dvije Batman bi bio slag na tortu

A Sunset Overdrive :stuck_out_tongue:

njega sam zaboravio jbg,ali mi se bas i ne dopada.Jako mi je zao zbog Halo-a i Quantum Break-a(od MS exc)

Te dve igre i nisu imale datum izlaska za ovu godinu tako da i nisu odlozone, druga je stvar sto je vecina ocekivala da budu objavljene ove godine…

Meh, jedino tu Far Cry, a i to me smorilo sto ce da ima istu tematiku kao FC3. Kao ti si negde u nekoj zabiti i neki ludak vlada nekom oblašću.

Salzem se,ali jbga kad volim takav tip igara uostalom sacekajmo da vidimo

Inace, one ostale igre koje si naveo su, verujem, isto kul, al ja sam prilicno probirljiv. Verujem da ce neko drugi biti odusevljen sa, recimo, Dragon Age, ali ja ne igram taj zanr toliko (RPG).