Batman Arkham City Trailer

https://youtu.be/rfsXdl2IsX8

**[U]Sta da kazem,a da ne bude da jedva cekam jos 5 dana za koliko ce se igra pojaviti svuda za Download.Igra godine bez sumnje po meni.Ocekivao sam nesto vise od LA Noira,ali ipak to mi ne izgleda bolje od Batmana,takodje i Deus Ex je sjajan,ali mislim da ce Batman da uzme 100/100 :rock:

BTW Pogledajte Charactere iz igre :
Characters: Batman Arkham City Community

Otkriveni su Batman :smiley: Joker,Harley Quinn,Two Face,Catwomen i Hugo Strange,pored toga zaboravili su da ubace Mr.Freeze,Penguin i Riddlera,pored toga ce verovatno biti i Calendarman,ali mislim da on nije 4 koji ce ovde stajati,vec ce verovatno tu biti Bane :slight_smile:

Nzm ipak,ali ocekujem bar 20h i 10 bossa :rock::rock::rock:[/U]**

Goty :slight_smile:

Vidim ja da ce igra da objasni kao i Arkham Asylum, od sve prilike cu da je igram na PC-ju

Maknuo sam ti ovo “novi” iz naslova da ne bude zabune posto je ovo dosta stari trailer.

Sve ok matori,ja slucajno naso,pa reko da postavim xD

Meni je sasvim dovoljno da igra bude maaalo bolja od prvog dela, recept za odlichno :slight_smile:

Ma ja ne vidim dal postoji nesto sto nismo videli u ovoj igri. Preterase ga sa hajpom i trailerima

Meni je dovoljno da bude ista kao i prvi deo,netreba nista bolje :slight_smile:

@predator :da:
@Akiris Upravu si,ali ja ipak mislim mi nismo videli ni 10% onog cuda koje su oni spremili :wink:

Za kada je najavljen izlazak, vidim da pominjes par dana prosto mi je to neverovatno?

Izvini videh sada u trejleru, leti vreme :slight_smile:

Heh i meni,nekako kao da ima jos 2,3 meseca,a ustvari samo sto nije izasao :smiley:

Arkham Asylum mi je jedna od najdrazih igara na ovoj generaciji konzola…doslovno da su napakovali tri DLC-a za koje je potrebno 10h igranja, bio bi zadovoljan, a cini se da su napravili puno vise od toga. Od mene two thumbs up!

Arkham Asylum sam preshao tri puta jednom na pc-u , onda 2 puta na xboxu , prvi put ovako , drugi put jurio achivmente :smiley: . Fenomenalna igra , ne mogu da icekam ovih 8 dana. :smiley:

Ko se dosadjuje ovih dana i ceka Batmana,moze da skine jednocasovni animirani film koji se pojavio pre par dana za Download :
Batman Year One koja govori o tome kako je sve pocelo i kako prica tece,topla preporuka :wink:
Evo jedne slike :

Za sve ljubitelje Batmana :smiley: Batman Arkham City 0800 XBOX360-XPG ★ REGION FREE ★

jel neko igrao danas ovu igru

svaka cast jedva cekam da skinem igricu :slight_smile:
igrica nije xgd3?

Jeste, bar ja mislim da jeste.

i mene bas zanima da li je ova igrica xgd3 posto i dalje picim na lt 1.9:)

Je igra vam je XGD3.