Baterije za xbox 360 Controller

da li je moguce ovu bateriju koristiti koja je od 4800mAh?

New 4800mAh Rechargeable Battery for Xbox 360 Controller with USB Charger Cable | eBay

kosta samo 350din pa mi je to malo sumnjivo

normalno da mozes, samo ta od 350 din je neka kineska verovatno nije ona originalna iz Play & Charge kit-a, one su oko 20 dolara jedna

znam da je kineska zato i pitam dal moze,neka traje upola kao original i ja cu biti zadovoljan. Hvala na brzom odgovoru,sad cu da porucim da bi mi stigla skorije da ne uhvatim neke kineske praznike

Ja bih ti preporucio eneloop baterije. Skupe su, ali kupis jedan paket i bit ces zadovoljan dugo, dugo vremena. A ove ces mjenati svako malo tako da ce ti to na kraju sve isto ispasti, a lakse ti je jedne kupiti i tjerati ih dugo vremena. Tvoja je odluka, samo predlažem :wink:

slazem se, od ovog kineza eneloop je bruka bolji… Ako ces originalni P&C Kit to je ok jer mozes da punis dok igras, a sa ovim kinezom dobijas neki miniajutrni kablic… SANYO Eneloop serija baterija su proverene i drze kai suntave, vecina nas ovde koristimo te baterije, samo reci hvale!!!

Imam Eneloop-e i Varta, cak ove Varta mi se sporije prazne…uglavnom preporuka za jedne i druge…

Powertime TnB 2400miAh ne mogu da se isprazne imam i druge camplus 2800mAh isto traju ko lude 5x bolje od tih kineskih baterija, imam jos jedne 3200mAh ali ne znma gde su tako da ne mogu da ti kazem ko je proizvodjac, svake punjive rade barem 5 dana aktivnog igranja po celi dan ne bukvalno 24h :).

jel na ove mislite?

Sanyo Eneloop 2000mAh AA 2pcs Ni MH Rechargeable Battery Case | eBay

Da na te sto vise mAH to ce duze trajati u joypadu.

Za greške kriviti Tapatalk 2

ako je tako kako onda 4800mAh moze manje da traje od tih vasih koje nemaju ni 3000mAh ,jel neko uopste probao ove kineske od 4800mAh?

nije poenta u tome, poenta je u baterijama, to sa mAH lazu pa rasturaju…

evo pirmera, imao sam HAMA 2600mAh koje traju manje nego ove Eneloop koje su samo 1000 mAh, explain?

Dalje SANYO non-Eneloop serija 2700mAh opet raju krace od Eneloop serije :slight_smile:

Ma ajte, da dam 1000 dinara za dve baterije, pa da traju mesec dana, ne bih to uradio. Ja koristim Energizer baterije i ne da traju, nego ubijaju, a jeftine su…

jel neko probao SONY 3800mAh punjive, mogu da se nadju za relativno smesne novce i to 4 komada… pa za 450 din 'ga bem :smiley:

EDIT

ipak su 3800 mAh

Tako lepo sto je jedna baterija 2400mAh ili 2800mAh sto kada pomnozis sa dve baterije koje idu za kontroler 4800mAh i 5600mAh i ove baterije su 5x kvalitetnije od ovih kineskih namenskih koje navodno imaju 4800mAH mislim da imaju samo 50% snage.

Za greške kriviti Tapatalk 2

Zna li neko gde mogu da se kupe orginal xbox 360 baterije.?Vidim u nekim domacim shopovima ima samo bat a punjac nisam video da prodaju:confused::confused:

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

Nemožeš ih naći kod nas a i skupe su u odnosu na punjive duracell što je mnogo jednostavnija opcija

Послато са GT-B5330 уз помоћ Тапатока

Ok onda cu uzeti GP Recyko pokazalo se na mom foto aparatu kao neverovatna baterija

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

za gamepad iskljucivo SANYO Eneloop serija, poslusaj savet, to traje po 2 meseca bez ikakvih problema

I od mene velika preporuka za Sanyo eneloop. Zaboravis kada ih stavis. Mislim sa su oko 2.000 , 4 baterije sa punjacem

Sent from my RM-892_eu_hungary_411 using Tapatalk

A uz koliko h dnevnog igranja traju 2 meseca ja nesto ovu sto dosla uz play and charge kit punim svaki treci dan a cepam 4-5h dnevno

sent from my Galaksy S4 Zoom using Tapatalk