AUX kabel

Pozdrav ljudi,imam jedno pitanje,kupio sam pre 2 meseca bluetooth zvucnik,i naravno u specifikaciji pisalo da podrzava i Aux kabal,e sad kasnije sam proverio i nema ga nigde.Malo sam se raspitao i saznao da nema 3,5mm ulaz,vec da ima Rca left and right(white and red) ulaz na koji se(koliko ja znam) mogu povezati jos zvucnika. E sad,na koji nacin je moguce povezati aux(s obzirom da pise na sajtu trebalo bi da ima nacina),ja sam se raspitao malo na netu i cuo sam da moze da se stavi konektor na ulazu za mikrofon i na njega Aux. Da li je to izvodljivo i ako jeste kako se zove taj konektor?
Jel ima nekog drugog nacina? Model je inace LG FH6.

Ne verujem da ce ti proraditi mikrofon na to ali mozes da probas(nije skupa gimnastika cinc na 3.5mm reducir) i vidi da’l ce proraditi ali to je primarno da povezes neki risiver, tv (audio out), komp, mp3 player…puno starijih uredjaja koji ne poseduju plavi zub! Taj adapter kod kineza ne verujem da kosta vise od 50 dinara. Me treba ti 2 komada vec jedan ili najbolje bi bilo da pazaris kabl RCA na bananicu. Imam ja te zajebancije ako si iz Ks-a ili okoline mogu da ti pozajmim da probas.

Iz Krusevca sam :grinning: . Ali jbg bas sada,za koji dan necu biti tu,a posle toga bratovljeva svadba ide tako da nista od toga :neutral_face: . Nisi me razumeo,necu mikrofon da prikljucujem,to radi,nego telefon na aux pa pesme da pustam. Ako bi mogao da mi pojasnis kako se tacno zove,ili neku sliku kako izgleda,da posaljes bilo bi full :slightly_smiling_face:

Imaš aplikaciju LG MUSICflow BT, ne znam šta će ti aux??

A može i tako…
Kad pozavršavaš sve i kad se istrazniš od svadbe, pusti mi P.M. da ti dam kabl!

Baš bode oči ovo " kabal ". Nek neko edituje. Hvala.

Izmenjeno :rofl:
tumblr_mdcaeoTKnP1qfa1jdo1_500

2 Likes

Pa hteo sam,ako kupim,da povezem pojacalo na njega a to ne moze bez Aux-a a inace imam Lg Flow. @ki111er Ajde dogovoricemo se ako ne nabavim do tad.

Reseno kupio sam kabel 2x Cinc koji ide u Rca i aux na fon. Hvala @ki111er sto je hteo da pomogne :slightly_smiling_face: Moze lock