ASUS PadFone, inovacija?

Slucajno sam naisao na ovo, ja za njega uopste nisam video nikakvu reklamu, a bas je gotivna spravica. Svidja mi se ceo taj koncept, jer evo licno kad sam uzeo Samsung S3 odustao sam od kupovine tableta jer mi je stvarno vise nepotreban, ovo je vise nego dovoljno. Ali opet, tablet je tablet, ipak je sve preglednije na 10 inca…
E sad, evo Asus je nasao resenje za mene, samo sa malim zakasnjenjem. :slight_smile:
Necu da pisem recenziju ima ih dosta pa cu da pustim linkove o tome, jer je potrebna i slika da bi se dobila ideja kako to tacno izgleda. :slight_smile:

ASUS PadFone review – Engadget
Asus PadFone Review

A evo i samih specifikacija telefona koje su jako privlacne, na onom prvom linku je uradjen uporedni test sa transformer prajmom:
Asus Padfone - Full phone specifications

Za ovo se vec moze reci:inovativno.

ima moj drugar to cudo vec godinu dana, doduse bez fona

Misliš ima neki stariji Transformer tab ?
Ovaj padfone tablet ne može da radi ako se u njega ne stavi telefon, i još je ovaj padfone izašao u junu/julu.

moguce da je stariji model ali izgleda identicno ovome, cak i boja je ista

Pa da ima onaj transformer i transformer prime, oni su potpuno isti. Ali ovde dobijas ovaj tablet koji ne moze raditi bez telefona, tj koristi telefonove resurse. A i malo se tansformeri cini mi se razlikuju po specifikacijama. Ali ovo mi se dosta svidja jer mi je nepotrebno i neprakticno da pored smartfona kupim tab kojem je jedina razlika velicina ekrana (naravno ako nemam iphone a kupim ipad onda i os).
Svidja mi se sto i svaki deo ima svoju bateriju pa je onda bas dobro snabdeven energijom…
Inace izasao je u julu ali ne znam zasto ga nisu vise reklamirali pa ja nisam ni video.

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2