Assassin's Creed Valhalla

Naravno da će da bude RPG. Sad će to da guraju dok ne padne na 50 na Metacriticu, pa će onda da menjaju.

1 Like

Meni je u Originsu RPG bio top ali side misije su bile repetitivne nadam se da ce to da poprave koliko toliko. Odiseju nisam igrao nekako mi je odbojna maksimalno.

Origins je odlična igra, vidi se da su napravili pauzu i potrudili se oko igre. Odiseja već ide strmo na dole, tako da očekujem da će ovo samo da nastavi trend.

U Odiseji grafika i svet, ostrva… Fantastično odrađeno, još da napokon naprave idole zabavnu kampanju i sporedne misije i super… Lako svet znaju da naprave i ono kada se šetaš ulicama, stvarno ostavlja utisak da si tako…

1 Like

Slažem se u vezi sveta, sve ostalo otužno. U Origins mi je priča bila skroz ok i glavni lik. U Odiseji sam uzeo da igram sa muškim karakterom, majko ja većeg retarda u svetu igara nisam video.

Odlican je AC, pa bas je smorio bez RPG elemenata, sada je doziveo renesansu. Vikinzi su sjajan izbor.

1 Like

Ocekivano Vikinzi, doduse ja sam glasine vezane za to kacio ovde jos pre godinu dana kada su se i pojavile prvi put.
Ispostavile su se kao tacne.

Inace secam se da sam procitao da ce veliki i bitan deo price biti vezan za Isu civilizaciju i za ostatke njihove drevne tehnologije odnosno hramove i artefakte sto ovako zvuci veoma ohrabrujuce jer na neki nacin to i jeste srz ovog serijala i nesto sto ovaj serijal odvaja od ostalih, upravo taj misticni, ezoterijski deo price.

2 Likes

Origins sam i ja presao jos prije 2-3 god(cim je izasao) i ako mi je smetalo to sto su side quest u stvari main quest, kao sto rekose prica je bila ok. Odiseju sam probao na ps4, tjst vise nego probao presao oko 70% price mozda i vise, i jednostavno prekinuo kada sam vidio da za sljedeci main quest moram biti 15( mozda i vise) levela nego sto sam bio trenutno. A svi koji su igrali znaju da levelovanje nije bas lako. Ako bude ponovo rpg vjerovatno cu probat igru, ali ako bude smarala kao prosla sa levelima tesko da cu je dovrsit.

Naravno da ce biti rpg jer koja je poenta open world igre onda? Sta tacno treba da radis na velikoj mapi ako igra nije rpg? Oni stariji delovi gde nije bilo nikakve tezine protivnika i kombat se svodio na kliktanje jednog dugmeta su davno smorile.

Kada je trailer po našem vremenu?

Ja mislim sad u 17, samo ne znam gde na tube?

4 Likes

Steta pa je samo sinematik, tu nista ne vidim osim u kom fazonu ce biti igra.

Odlicno izgleda.

4 Likes

Brutalno izgleda :smiley: nadam se uskoro neki gameplay walkthrough šta god

Okruženje fenomenalno, još ako ubodu i priču, može ovo da valja.

Gejmplej stize sledece nedelje :wink:

1 Like

Vi još verujete Ubisoftu da kad pokažu gameplay, da će ta igra stvarno tako da izgleda…? :joy:

1 Like
2 Likes