Assassin's Creed: Revelations ce imati u pakovanju i bespatnu kopiju AC:1 (PS3)

PS3 verzija Assassin’s Creed: Revelations (za sada samo PS3 verzija, ne verujem da ce i ostale platforme isto dobiti) ce u svom pakovanju imati i besplatnu kopiju Assassin’s Creed 1, tako da ce svi oni koji nisu igrali keca, imati priliku da je odigraju, i shvate sta se desava u igri. Ali zato, losa vest je da AC:1 nece imati trophy support.

Besplatan disk AC:1 ce biti dostupak od prvog dana zajedno sa AC:R, i cena ce biti, kao i obicno, 60$.

Samo jedna napomena, mislim da izmedju redova stoji da ce samo ‘‘prve kopije’’ imati zapakovan kod za download… Znaci, najverovatnije, samo preorder izdanje i samo u vidu digitalnog downloada… Sto opet nije lose, poklonu se u zube ne gleda :slight_smile:

Upravu si, samo prve kopije ce imati AC:1, nisam dobro procitao. :slight_smile:

Da ispravim samog sebe, ipak ce AC 1 biti na disku, a ne u vidu download koda, sto je jos bolje… Pretpostavljam na istom disku kao i Revelations… Slicno ce biti i sa Bioshock-om koji se dobija uz Bioshock Infinite, sto je po meni jos bolji deal od ovog AC :slight_smile:

Cekaj kako ce na DL DVD da stanu obe igre? Ili ce za Xbox ici na 2 diska ?

Only on playstation :slight_smile:

Nigde se ne spominje Xbox verzija, rec je o PS3.

Hteo bih i ja da dodam da neće u ovoj verziji biti ubačeni trofeji. :wink:

@Nis

Why smiley face? :smiley:

Da, nece biti trofeja, sto je promasaj… Mislim da im treba 3 dana za to, ali dobro :slight_smile:

Zasto smiley? Ne znam, onako… :slight_smile: