Assassin's Creed Mirage {MT}

2 Likes

Što kaže drugar “Posle Mk1, ovo izgleda kao tetris” :joy: Treba im jedan dobar update engine-a. Mislim da su izmuzli ovaj koliko je moglo i to se vidi, lica likova izgledaju baš loše za današnje standarde. Svet mogu da izvuku da liči na nešto ali sve van toga… Teška priča.

3 Likes

jos nije izasla igra a vec mi je dosadila. Svaka cast onom ko ovo igra u ovako fantasticnom oktobru

4 Likes

Iskreno, odigrao bih je, baš mi se igra jedan dobri stari AC, ali što kažeš, toliko dobrih igara izlazi ovaj mesec, da mi je ova igra na fazon desetom mestu po prioritetu igranja.

2 Likes

Bata Dacho i dalje ides okolo i hejtujes igre? :rofl::rofl::rofl:

Posle AC odyssey svaki mi je mlak, Valhalla je bila solidna jer sam gledao seriju prvi put Vikinge pa igrao, al Odyssey me je odusevio da sam ga 2 puta presao, da naglasim I TO NA 30 fps dok nije dobio upgrade :joy:

Ja sam zainteresovan iskljucivo jer je reklamiraju kao „old school“ AC. Bez onih levelovanja i „rpg elemenata“. Uzeo sam Ubisoft+ mesec dana (15€), pa cu odigrati cim izadje. Taman malo povratak u proslost posle Starfield/CP sci-fi tematike.

Upravo je takva igra. Nekih 6-7 sati sam proveo.

3 Likes

1 Like

Mogu da zakačim opis a?

7 Likes

De si bre. :smile: Ovo mi definitivno nije bilo u kartama za danas. :grinning:

1 Like

Ahahaha :smiley: evo :))

Upao na sajt, vidim promenjen, nema front page, forum zbunjujuć. Vidim komentarišete igru koju sam igrao već 20h :smiley: pa rekoh,ajde da se uključim.

2 Likes

image

7 Likes

Kao kada izadje film Fast and bla bla 675 deo.

Ja sam jos na 20/470 questova u Valhalli, tako da…

Skoro gledam nekog lika koji kao debunkuje mitove o pc gamingu.
I kao jedan od razloga svi su pirati.
I kaže lik, to je bilo u kasnim 90tim, ranim 2000tim. Sada samo ubisoft igre :smiley:
Kao da mi pročitao misli :rofl:

Svi pominju troskove gejminga, skup development, nikad manje ekskluziva itd,dok za to vreme ovi blejaci iz Ubishita stancuju svoj AC na svake 2 god, Mislim o cemu se radi?

Pa sta im je tesko? Imaju sve gotovo. Samo menjaju “skinove” kao sto u gomili igara imas da menjas izgled karaktera.
Tako i AC igre. Kapiram da ima ukupno 5 likova koji to urade i eto novi AC.

2 Likes