Assassins Creed IV: Black Flag Prvi Detalji

@iKaran, ma nesto sam napet u zadnje vreme, pa se eto odrazi i na forum. Al realno nema potrebe na forumu na kojem je bio toliki hype oko acIII da smo ovce. :smiley:
Iako se slazem sa misljenjem da su previse uzurbali sve to, i da ono njihovo podeliti na vise timova koliko je dobro toliko i nije.
Fan sam od prvog dela, i do treceg i nisam imao problema, jer mi se svidja sistem expanzija, tj ono sto su radili sa ACII, pa su igre dolazile malo brze, ali bile krace, samo sve to mora prvo da se zasnuje na jednoj igri, a to je bila tad ACII, ne mozes izbaciti nesto kratko i zbrzgano, a onda na to jos brze ubaciti ekspanziju, jer neces moci ljudima da prodas pricu ako im ne das vremena da se uzive i odigraju taman toliko da bi napravili pauzu ali u iscekivanju sledece igre. :slight_smile:

ne mora da bude duza pauza. Dovoljno je da je sa svakim delom sto manje skriptuju a ne obrnuto. Igra koja se svodi na drzanje pecurkice na gore + A nikome nece drzati paznju duze vreme. Ali ajde setting i prica Ezia je bila zanimljiva, pa u neku ruku ono skriptovanje nije bilo toliko strasno. Kad ubacis jednu od najdosadnijih istorijskih epoha, pritom skriptujes sve zivo, dobijes mediocre produkt. nije ni cudo sto se uzurbano radi na nastavku i brze bolje connora baciti negde po strani.

Izasao cover:

Prvi put da kazem da ovaj AC jedva cekam i sto pre izadje to bolje

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Pojavila se i mapa gde će se odigravati:

To je to. Ja sam zavrsio sa AC serijalom. Svaku igru sam sa nestrpljenjem cekao, proucavao svaki detalj Animus-a i AC mitologije, ali ovo je vec previse i za mene.
Cetvrtom delu serijala zelim sve najbolje, ali ovo sigurno nece biti novi Ezio…

Zasto cover izgleda kao da je Prince of Persia? Znam da je AC nastao iz ove igre, ali ipak…

Steta sto ovo nazivaju Assassins Creed-om… Mogli su lepo napraviti zasebnu igru koristeci isti engine… Al’ eto to AC IV privlacu paznju, pa se i tu zaradi lova. meh.
Svakako cu ovo igrati, ali samo zbog Pirate podloge, ja licno sam odigrao samo prvi i drugi deo AC-a…

Xbox cover :smiley:

Da ću je igrati, igraću je, a da li ću je preći, to već ne znam, videćemo kako će ispasti na kraju. AC III sam počeo da igram čim je izašao i stigao do nekog 8-9 chapter-a i od tad ne mere da se nakanim da je pređem (što nije bio slučaj s prethodnim delovima)…

@milan89sd

ako ti treba PS3 cover, posalji mi pm, ima da ga napravim za 7-8 minuta, isto toliko koliko je trebalo nekome da napravi xbox cover :smiley:

Opa pa, gusari, zanimljivo izgleda.

e sad je definitvno potvrdjeno da je rec o cetvorci. i da nije neki AC3 dlc. IGN najavio premijerno debut trailer i vise detalja o samoj igri u ponedeljak

Jesam li ja jedini koji vidi da je pogresno ovo sto rade? Ovo je vec sesta igra, ne racunajuci razne sporedne projekte.
Kao sto vec rekoh, ja sam obozavao AC mitologiju do skora, ali ovo je preterivanje. Nije ni Mart mesec, a vec se zna da je oficijelni IV deo na putu, samo par meseci nakon sto je III izasla…

Izvinite na izrazu, ali prokurvali su serijal…

ja na to gledam kao zadnju igru serijala u ovoj generaciji, pa daj sta das. prodace se dobro, to ne sumnjam. kakv ce biti to je pitanje. i onda ce biti zatisje minumum dve godine, i onda ce nam ponuditi next gen AC sa necim novim.

pa samim tim da ce biti next gen, pucace na grafiku i efekte samo tako. kad se pojavio kec davnih dana, bio je technical marvel.

Nope, rekli su da Black Flag neće biti next gen title, prave se 2 AC igre, jedna za current gen (Black Flag, Wii U, X360, PS3) Druga o kojoj nemamo apsolutno ni jedan info za next gen.

ukljuci se tri posta iznad a ne samo na zadnji i bice ti jasna diskusija :smiley:

Oh :rolleyes:

Sony krenuo agresivno na sve strane :smiley: