Assassins Creed IV: Black Flag Prvi Detalji

Na netu je izbio prvi screenshot iz igre, kao i poster kao i par podataka od koga je najzanimljiviji to da će igra biti cross-gen game, znači izaćiće za sve aktuelne konzole i one koje će postati aktuelne posle nove godine.

Isto tako, najavljen je i coop deo igre, e sada da li će cela biti coop ili samo pojedine misije, remains to be seen.

The main characters name is Edward Kenway, father of Haytham Kenway from Assassin’s Creed 3. Edward is known as a Privateer, Assassin and occasional pirate. The games location is set in the Caribbean on multiple island including Jamaica, Cuba and the Bahamas.

The current game is running on the Xbox 360, but has plans for next generation console’s as well.

http://www.examiner.com/article/firs…-flag-surfaces

Assassin’s Creed IV Is All About Pirates, According To This Poster

Is the next Assassin’s Creed all about pirates? A tipster just sent over marketing materials for something called Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Ubisoft hasn’t announced anything about the next Assassin’s Creed just yet, other than the fact that it will star a new character and a new setting, and it will be out next fiscal year.

According to our tipster, this poster will be on store walls on Monday, March 4.

The poster shows a white-hooded assassin—presumably the protagonist of Assassin’s Creed IV—on a pirate ship, surrounded by gruff-looking buccaneers. There’s a black pirate flag in the background.

Malo stariji rumor (od odavno)

**I just posted this in r/gaming but was told of this subreddit. Anyway, I was on a flight where the lady in the row in front of me was working on a powerpoint presentation on marketing strategies of several gaming titles. And one that stood out the most was AC4: Black Flags, aimed for release 2013 Holiday season according to her slide. It already had a cool looking logo for it.

Unfortunately I didn’t take any photo, just wanted to share it with all the AC fans, and give those who are trying to figure out the next story line a little hint.

EDIT: thanks everyone for the nice karma and comments! It feels good to be able to contribute a bit to one of my favourite game ( I still need to play AC3 though…)

http://www.reddit.com/r/assassinscre…v_black_flags/**

[TABLE=“width: 100%”]

[TD=“class: quotearea, bgcolor: #E8E8E8”]Yup. Dunno if its ac 4 but i heard the titles black flag and golden age. New lead character is rumored to be a father of a playable character and will have co op alongside a famous scottish pirate.[/TD]

[/TABLE]

svidja mi se mnogo ova ideja,cak sta vise hype-ovan sam samo tako

pa samim tim da je naval deo jedino sto mi se svidelo u AC3, ovo je dobar potez.

ja malopre krenuo AC3 i ekstra su delovi i putovanja na brodu,jos kad bi bili pirat u igri to bi bilo nesto novo i ekstra osvezenje tako da slobodno mogu da priznam da jedva cekam da izadje :stuck_out_tongue:

Hahhaha, secam se da sam par puta rekao da mi se ne svidja setting ACIII i da bih vise voleo da su stavili nesto tipa feudalni japan ili stavise doba pirata. :smiley: Izgleda da se moja zelja, a verujem da nisam ni jedini, ostvaruje. Sa ACIII nisam imao nikakav hype bas zbog toga, jednostavno ne znam zasto su uzeli taj period, al eto. Ali zato sad mislim da mogu da urade mnoooogo atraktivniju igru, i ja licno jedva cekam dalje informacije. :slight_smile:

Naoštravam se već par meseci da krenem celu franšizu od početka ali znajući kakav je AC1 smor, nekako mi se sve odlaže dalje i dalje…

naoštravam se već par meseci da krenem celu franšizu od početka ali znajući kakav je ac1 smor, nekako mi se sve odlaže dalje i dalje…

+1 :d

Hehe, pa ti ga preskoci. Podsetices se u Revelations-u.:slight_smile:
Sta znam, meni su ok svi, igrao sam i na Psp-u Bloodlines koji drzi paznju i nije los za odigrati, a i ja se nesto razmisljam da okrenem opet, davno je bilo kad sam presao keca, presao sam ga na ps3 jos kad je izasao.:slight_smile: Sacekacu da dokupim komponente i spojim pc, pa cu za promenu na njemu.
Mozda bas pred izlazak ove cetvorke, taman da se nalozim, mada cu trojku da preskocim.:slight_smile:

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2

Sisaj ovce! Neka i treba ovo da rade kad vec imaju veliku publiku, isto vazi i za cod. Nikad bio fan ac nikad necu biti

Nesto tipa Assassins Creed na okeanu, pirati, brodovi, ostrva?

Zanimljivo ali mislim da nikad ni jedan novi AC nece moci ni da pridje dvojci koja je za mene bila savrsena. :slight_smile:

I kako ne odgovoriti na ovakav komentar necim i zapoceti raspravu? Cemu to? Ovce? Znaci mi smo ovce zato sto ti nisi fan ac serijala? Molim administratore da reaguju na ovo.

To je Djoxy, cuveni borac za pravdu…On se bori protiv velikih kompanija i njihovog uticaja na obicne ljude…

A sta ako su ovce vec osisane… Naravno , ovo je bila sala mala:hihi

Ja sam fan serijala, šta više, omiljeni mi je serijal, ali već su postali bezobrazni. Štancuju identičnu igru sa drugačijim settingom svakog Oktobra-Novembra, i nazivaju to novim delom. Bezobrazno.

Kad sam video naslov samo sam prevrnuo ocima, jos jedan AC. Zatim sam video da ce glavni protagonista biti otac onog Kenway-a i ponadao se da ce biti lokacija biti London pocetkom 18 veka a onda procitao da su u pitanju pirati i karibi. Opet sam prevrnuo ocima… Pretpostavljam da ce sad viewpoint-i u igri biti palme ._.

Evo javlja se moderator :slight_smile:
Nema potrebe za dramom, to je bezazlena sala, iako nepromisljena. I nemojte toliko ozbiljno da shvatate ono sto procitate ovde, pola toga je receno u sali, sumnjam da neko sjedi i namjerno smislja uvrede :slight_smile:
@Vid-opusti se bre :smiley:

U potpunosti se slazem pogotovo sa zadnjom recenicom sve shvata pre ozbiljno

E neka si mi rekao! :smiley:
@milan Demoni brateeeee, u njihovoj glavi je rogonja!

Meni se ACIII nije nesto toliko svideo, verovatno zato sto nisam ni imao vremena da ga predjem kako valja…no preci cu ga jednom…

Drago mi je da ide nastavak…