Assassin's Creed IV Black Flag - Freedom Cry [DLC][PS3]

Izasao DLC. Zavrsio sam pricu AC4 na xbox360, pa promenio xbox360 za ps3. Pitanje.

  1. Moram li sada da instaliram AC4 na ps3 da bi igrao i DLC. Iskreno dovoljno sam vremena utrosio na AC4 tako da me i sama instalacija smara.

Da, moras imati instaliran AC 4, ukoliko zelis da igras bilo koji DLC za AC4.

Pitanje br.2 . Kako se prebacuje dlc da bi se igrao i dali time mogu da s…em ps3 koji je cipovan, tj moze li doci do nekog nepredvidjenog updejtovanja.

ubacis dlc na USB stick, ustekas u konzolu, u XMB ides na install package files, tamo ce ti biti dlc, kliknes na njega on se instalira i to je to. Ne zaboravi da igra mora biti updateovana sa patchom, koji si najverovatnije dobio sa DLC-om koji si skinuo, instaliras isto kao i DLC. to je to

uradio sve to ali nece.

Pa sta ti pojavi? Je l’ ti izbaci neku gresku???

Ovako. Imam ps3 rogero 4.50. Interni hdd 150 gb i eksterni hdd 1tb. na kome sam ubacio ac4 black flag, i koji radi. Skinuo dlc i uradio kako je receno. Instaliram i jedno i drugo ali kad pustim ac4 nedaje opciju za pustanje nastavka. cak sam i ovo odradio

The update is for BLES01883 not BLES01882!
Install the update and then with MMOS move the stuff from hdd/dev0/game/BLES01883 to hdd/dev0/game/BLES01882!
alos the instructions are:

Install the DLC
Install the DLC fix
Install the update (then move all files from BLES01883 to BLES01882)

Koja je tvoja verzija? Udji u multiman pa ac4 pa kvadrat tamo ti pise dal je bles blus itd

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

verzija je bles 01882

aj ovako

skini PS3 Game Updater

kad ga pokrenes, imas gore opciju Import From, selektu Game ID, ukucas bles01882 (bez razmaka) i skini update 1.03, prebaci na stick i instaliraj. Inace ovde skidas sve updateove, jako koristan programcic

evo ti link:

PS3 Game Updater v1.4 - Downloads - PS3Hax Network - Playstation 3 and Playstation 4 Hacks and Mods

Sve to uradio ali ne radi pa ne radi.

e sad, posto imas patch za bles01882 verziju, sad lepo obrisi AC4, i ponovo ga stavi na PS3. Instaliraj patch, pa DLC pa fix, i nema sanse da ne radi. Posto sam ja to uradio isto i imeni radi bez problema.