Assassin's Creed Brotherhood

Otvaram ovu temu na dan izlaska igre i mislim da ova igra svakako zasluzuje oficijalnu temu i mislim da je ona tema AC “Spin off” previse neozbiljna , tema je ko za neku arcade igru a ne za AC.
Pojavile su se i prve recenzije poznatih sajtova za ovu igru

Eurogamer je dao igri ocenu 10.

Assassin’s Creed: Brotherhood Xbox 360 Review - Page 1 | Eurogamer.net

Inace juce izasao i animirani film Assassins Creed Ascendance.
Ovaj animirani film ce se baviti dogadjajima izmedju Assassin’s Creed 2 i Brotherhood-a.
Meni se cini vrlo zanimljivo, inace jedini je smor sto nije besplatan vec se placa 160 MS poena na XBL, mada kapiram bice besplatan posle nekog vremena (mada 160 poena nije ni mnogo) ili u najgorem slucaju moci ce da se skine negde sa neta za DZ.

https://youtu.be/dpfi25P2mVo

ovakva igra zasluzuje svoju temu naravno, samo je zalosno to sto ce u roku od tri sata biti zatrpana pitanjima zasto igra ne radi na mojem ikboksu, i i sta onih 25 action poena znace…

10/10 uf :slight_smile: Gledao sam na gamespotu i ign nisu je bas nahvalili kao ovi sa eurogamera. Ja bi joj dao isto 10 iako je jos nisam igrao :smiley: Hm da li moze biti igra godine?
Sigurno jedna od naiscekivanih igara ove godine za mene. Sve mi zao da gledam sve review-ove da ne bi pokvario sebi nesto :slight_smile: Nisam znao za animirani film,koliko ce da traje jel se zna mozda? Malo je bzv sto se placa preko live-a jer ga nemam…valjda ce neko pustiti u nase “prodavnice”

Inace skroz si upravu za temu i meni je ona sto vec postoji neozbiljna,kao prvo nije ni pravo ime igre :slight_smile:
Jel neko igrao mozda? ima li utisaka iz prve ruke?

Original je naručen (zahvaljujući Kosti :D) još samo da se vrati na stock i da stigne i ide cepanje :smiley:

Jel zna neko gde bi mogao da nadjem Limited Edition po nekoj povoljnijoj ceni ?

Pre svega zanima me onaj paket sa spilom karata likova iz igre i sa onim drvenim sandukom.

Hahah pored Reach-a zaista nema sta da trazi :smiley:

Inace bolje je od God of War-a svakako, pre svega ima mnogo bolju i interesantniju je dosta slozenija tj. gameplay je dosta raznovrsniji dok u Gow-u samo ides i rokas ( mada AC je ipak vise akciona/ avantura dok je GOW cist H&S), RDR je isto odlicna igra ali tesko da moze da se poredi sa ACB pre svega ACB ima daleko bolju i interesantniju pricu od RDR-a, takodje ja nesto i nisam ljubitelj kaubojaca pa tako da me ta igra nije bas Bog zna kako zaintrigirala (iako bi voleo da je nabavim i odigram a najverovatnije i ocu nekom prilikom)
Mass Effect je stvarno odlicna igra ali totalno drugi zanr i nema nikakvih dodirnih tacaka sa Assassin’s Creed-om pa stoga ih je uopste nemoguce porediti (kao da sad poredis ACB sa Gran Turismom il Forzom).

igracu je 100% i verujem da ce biti dobra ali drzim se za sada IGN review-a koji kaze da je more of the same i da starim AC igracima nije apsolutno nista novo. malo je produbljen sistem ekonomije, i ubaceno je dosta novih stvari koje se ne isticu, i gameplay je pojednostavljen da bi prodali sto vise kopija.

mali quote

_The missions where Ezio must tail a target are still frustrating, for instance, thanks to the small sweet spot at which the player must stay away in order to follow - but not alert – his target.

The inclusion of the crossbow, while fun, means that you no longer have to watch your step on rooftops. Once upon a time, the best tactic was to sneak up on guards for a blade kill or hang from the edge of the building and pull them off. No more. Just target them from the next rooftop over with the crossbow and they’re dead. No fuss, and no real skill required._

sto bi rekli na jednom forumu koji sad necu da imenujem Assassin’s Creed - Casualhood

Meni je dosta samo produženje priče i multiplayer, drugačiji gameplay i ne treba igri zato što je već bio odličan u dvojci.

Dovoljna je samo prica. Barem meni.

BTW, pogledajte jedan zaista brilijantan fan made trejler: (pesma je Two Steps from Hell: Protectors of Earth)

https://youtu.be/Tjn9ht0gy28

Zato i nije “AC3”,vec “epizoda”,kao uostalom i EFLC.Necu ni pipnuti ovo na PC-u,hocu da predjem i dvojku i ovo na kutiji :slight_smile:

Nisi presao dvojku? Zasto si jos uvek ovde da ne za konzolom?

Dvojka je stvarno odlicna, jedva cekam da nabavim AC:B

I meni je dovoljna i sama prica, a mp ce se testirati u svakom slucaju, to mu dodje kao slag na tortu :slight_smile:

Presao sam odvano na PC-u.

Samo da javim da je moguce pokrenuti igru i na BenQ i na LiteOn citacima, ali potreban uslov je da do sada niste update-ovali dashboard! Ovo govorim za XBox360 verziju!

Shimec reci nam kako, ili baci link…

mislim da nema smisla bar za mene, jer AC:B ima ovaj novi dash update a ako ste na nxe nece vam pustiti dok god ne updejtujete na kinekt dash sto aktivira ap 2.5,osim ako nemas jtag meni ovo izgleda besmisleno no videcemo mozda su izabicili neki novi patch ili tako nesto

Jesu. Instaliraju se neka 2 updatea sa nekih Kinect igara pa onda se ubaci AC:B.

da ali ja necu rizikovati nista me nekosta da sacekam lt+
mada ovo je super za one koje su banovani i nemaju sta da “izgube”

Najosnovnije od svega je da nemas dashboard nije noviji od 9199 verzije. Ako je to ispunjeno onda mogu da ti dalje dam uputstva. Ako si vec update-ovao dash, onda mislim da ti ne mogu pomoci.