Assassin’s Creed III izlazi 30 Oktobra

Assassin’s Creed III Will Be Out On October 30

ja tek pre neki dan poceo drugi igrat
a oni vec sibaju dalje

kako kazu igra ce imati novog junaka
i u razvoju je vec 3 godine

Dok sam citao ovo malopre frapirao sam se,preteruju i srljaju bez mozga…

Bice novi protagonista,tj. novi lik u igri i predvidja se Amerika kao mesto desavanja[zanimljivo…].

Amerika je potpuno glupa lokacija za Assassin’s Creed serijal.Lokacija bi trebala da bude negde gde ima veliki broj kuca posto svi znamo kako je u Americi bilo 1500 i 1600 godina.
Super lokacija bi bila London ili Istok (Kina i slicno)

Bice verovatno neki gradjanski rat, a tu ima kuca i kucica:) nista ne brini, bice opet pun pogodak, nisu oni frajeri!

Kako god okrenes mislim da Ac ne moze da promasi pa koje god mesto desavanja bude bilo :slight_smile: Nedavno sam zavrsi poslednji deo i nmg da docekam novi :slight_smile: sjajna vest…

ma i ja mislim da nemogu promasit
prvi deo mi je nak nak
drugi za sad odlican puno bolji od prvog
a za revelations jos nisam cuo da je neko reko da je losiji od drugog
tako da se nadam lepom provodu uz ovaj serijal

ama tu nema greske sta god da smisle 101%

Bilo bi zanimljivo kada bi glavni protagonista AC 3 bila ona kineskinja iz Embers-a a samim tim i Kina kao lokacija. Najiskrenije se nadam da mesto desavanja nece biti Americka revolucija jer je ta tema toliko puta bila odbradjena u raznoraznim knjigama i filmovima mada me ne bi uopste iznenadilo kada bi uradili upravo to jer su SAD poprilicno veliko (da ne kazem i ciljano) trziste

Evo ja kazem da je AC II najbolja u serijalu

Potpisujem

Ukoliko bude Americka revolucija znaci da racunamo da ce biti kao prvi deo.Mnogo, mnogo jahanja do grada koji i nije los ali mnogo losiji nego Firenca u AC II.

Kao sto rekoh kad bi uradili Kinu bio bi pun pogodak.Svasta bi tu moglo da se vidi.

I da kao sto ste rekli AC II je bas dominirao u odnosu na ostale.Kad bi ih redjali od naboljeg do najgoreg isao bi
AC II, AC B, AC R i AC I.

Ne znam da li se neko seca igre Saboteur - jedna od najjacih igra tog open world tipa, ja ne bi imao nista protiv da AC predje i u modernije dobam maltene kao Prototype, sve mi je interesantno kada je ta igra u pitanju.

Sto se tice price koji deo je najjaci sigurno je dvojka jer je donela ogromne novine…Brotherhood i revelation delovi su doneli po tek koju novinu ali su u sustini bili isti kao dvojka. Kec je zapoceo sve pa ga nekako volim…secam se da sam ga bas dosta igrao iako je bio dosta monoton. Bas me zanima sta ce doneti treci deo…

Ne znam da li se neko seca igre Saboteur - jedna od najjacih igra tog open world tipa,

Uf prejaka igra,seteta sto nema najave za drugi deo :/]

Takodje se slazem sa vecinom da je AC 2 najbolji u serijalu. :rock:

Jos nisam poceo da igram Relevations, ali ovo se cekalo! Imacu ja posla ove godine, jos nisam odigrao ni Skyrim, BF3, MW3, GOW3, a jos izlazi i ME3, AC III, i jos brdo odlicnih naslova.

ja sam jedan od one sacice ljudi koji assassins creed igraju posle 7-8 meseci otkako izadje. keca sam odigrao kad je izasao, dvojku sam kasni malo, a brotherhood sam presao cini mi se u oktobru. a revelations skuplja prasinu za sad. ah, odigrace se do trojke. super vest da ce zavrsiti desmondovu pricu. nadam se da ce posle trojke serijal malo staviti na hold. ovo je vec postalo pravo srljanje. jos malo pa ce doziveti guitar hero sudbinu