Apple IOS7 WWDC


Pre par dana kompanija “Apple” je na WWDC kongresu predstavila svoj novi operacioni sistem za iuredjaje sudeći po svim novinama i izgledima oveo predstavlja veliki korak. IOS sistem od svoje prve verzije IOS 1 pa do poslednje IOS 6.1.4 za podrzane iuredjaje nije se mnogo promenio. Pogledajmo par sličica.

Za detaljne informacije možete posetiti oficijalni sajt kompanije apple: Apple - iOS 7

Meni je od celog WWDCa ipak utisak ostavio novi MacPro:





definivno dizajn Apple uredjaja je daleko ispred generacije konkurenata.

evo kako WOZ (Steve Wozniak) komentarise vizuelni izgled novog apple sistema

slazem se itekako sa ovim,da nije bilo boljih telefona ne bi ga ni menjao a prelazio sam sa ip4 na 4s pa oba dao za ip5 da bi stao na ovoj s cetvorci…

aj sad lepo sa novim iOS jedno ajfonče sa 4.7" ekranom pa da nastavimo tradiciju :smiley:

pa u tom slucaju bi se i ja vratio na ip,na ovoj s4 me drzi samo ovaj veliki ekstra ekran,android je…

Ja nikako ne bih zeleo veci ekran. Meni i na mojoj petici smeta malo velicina.

Neki ljudi vole da nose bukvalno tacne za slatko, bez uvrede ovo je za velicinu :).

Pa znas nije lose, malo duzi ekran ali jos uvek velicina telefona za dzep.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nadam se da nece krenuti u pravcu tog povecanja ekrana. To mi je katastrofa, da hocu da nocim tacnu sto rece nosio bih ipad. Em je veci em je jeftiniji za duplo od iphone. HTC koji imam je 4.3 i to mi je poslednja granica upotrebljivosti. Da kada normalno drzim tel u ruci mogu da ga koristim jednom rukom i dohvatim svaki deo ekrana palcem. Sve preko je nemoguce. Neka ostave to povecanje za onaj smesni samsung to im je i onako jedini adut pri svakom sledecem modelu galaksija. I naravno jos jedno jezgro procesora koje ne sluzi nicemu naravno kao ni ona predhodna. Obrni okreni na svakih 6 meseci mu treba jedan reset celog sistema kako bi mogao u opste da se koristi.
Nego nadam se da ce da predstave na jesen i “iwatch” To cu morati da uzmem.