Aplikacije koje apsolutno MORATE da imate!

Daj neku da ti pokazem u praksi, ide preko mog run time-a hehee i voila custom rom heheheh

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Sta? Ti imas Cockpailer a onda Assembler (obrati paznju na nazive) hahaha Sala mala, necemo dalje ovako javno u OFF a ko voli neka izvoli - moje rijesenje za skrivanje je ipak jednostavnije za 95% korisnika a tvoje je old school nema sta

Upravo tako :slight_smile: hehehehe

A jbg svi imamo razne metode, meni ova odgovara hehehe

No tvoje resenje, instaliras neki drugi viewer za slike i ono otkljucano… Prc… Ovo je locked forever :slight_smile:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Nije. Npr : Photos - od google-a ne vidi te slike! Razlog toga je sto se slike prebacuju u njegov neki folder pa se zakljucavaju sifrom. Testiraj i nadji propust. Ja sam gledao i nista

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Videcu bas kad budem cackao nesto

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Zabrinjavate me jer je ovo tema za aplikacije koje MORATE da imate. Sto jednostavno te slike ne odstampate i drzite u rupi iznad lustera kao Homer Simpson :smiley:

E da zaboravio sam da pomenem Google maps. Mnogi previde ovu aplikaciju pa jure neke IGO navigacije, pa se polome zivi dok to podese da radi na telefonu. Znaci stavis fon na onaj drzac koji mozes da kupis kod kineza za 150 din, ukucas destinaciju i picis, prica ti gde da skrenes na nasem jeziku, imas satelitski snimak podrucja u kome se kreces, daleko zanimljivije nego ona 2D varijanta, ali moze i ona da se izabere. Veoma je precizna navigacija, i sad jos kad do kraja godine stigne Street view kao sto imaju u Hrvatskoj npr. to ce biti fenomenalno.

Navigacija je danas toliko elementarna da je stvarno neverovatno kako ranije nisu razvili upotrebljivo a besplatno resenje.

Pa sve je to lepo ali Google maps koliko se secam koristi internet protok?! Tako da sve pada u vodu, barem sto se mene tice.
Kada sam u Srbiji meni GPS gotovo da nikada nije trebao. Kada sam preko definitivno ne zelim u romingu da mi radi internet :smiley:
Tako da mi je IGO nezamenjiv. Meni je lepo sluzio preko.

Možeš da skineš i offline mape u Google Maps.

Da al opet treba internet za google maps. Tako je bilo pre par mjeseci, ne znam da nisu sad sta izmjenili

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

To mi malo gubi smisao. Ovako lepo stavis igo i ne razmisljas nikad. To je barem dzabe za android ili ako ste uradili JB za ios.

Internet treba samo dok se skinu mape, a ovako funkcionise normalno samo pomocu GPS-a.

Ljudi zaboravili smo jednu mnogooo dobru aplikaciju, a siguran sam da vecina nas to koristi

DASH CLOCK WIDGET i svi njegovi dodaci naravno, odlicno osmisljen widget kako za lockscreen tako i za homescreen, mogucnosti sa dodacima su ohoohooo velike :slight_smile:
Dash Clock Widget @ Play Store

Ne znam za vas ali ja pola stvari ne bih mogao odraditi na telefonu bez ZArchiever i ES File Explorer-a
Titanium Backup (traži root) mi je spasio glavu par puta
Poweramp - dok nije istekao trial najbolji pjayer na svijetu
VLC - bolji od MX Player 200 posto da se razumijemo iako je naznačen kao beta
ePSXe - šta da vam kažem; PS1 sam nostalgičar sam :smiley:
MP3Edit - za sve koji su cjepidlake i moraju im pjesme imati album art, ovo je prava stvar
My Boy - ima na crno, najbolja varijanta za Gameboy igre
Smart Key - ova aplikacija čupa stvar za sve koji imaju Samsung telefone a slušaju puno muzike…daje mogućnost promjene pjesama preko komandi na sluškama
a sad…grande finale…
Wanam Exposer - za sve “rootere” ovo je k’o crveno slovo u kalendaru i najmoćnija stvar na storeu za modovanje mislim na estetsko modovanje

Eh da zaboravio sam…Boro Birds je takođe jako bitna ili Flappy Boro :smiley:

@Vlada: pise da mi nije kompatibilan s3 :confused:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

sta nije kompatibilno DASH CLOCK!?!?!

Moras da imas 4.2 android najmanje za njega valjda

A to li je… 4.1.2 here.

da da 4.2 minimum, pise cak i na play store u reqirements valjda, posto je u 4.2 omoguceno tek da mogu widgeti na lockscreen da se stavljaju

Pise ali ne citam. :confused: