ANTHEM - Official CES 2019 Trailer

1 Like

Koliko imam osecaj da ce ova igra da bude tezak fail i zaboravljena za dva meseca. Engine im je super, igra bezivotna, genericka, dosadna… Malopre video neki novi gameplay, ne bi ja dao 60 dolara za ovo cudo. Apsolutno sam ravnodusan. Napljuvase ih u komentarima da je kopija Warframe-a, ne vole ljudi ovaj EA pa to ti je. :slight_smile:

2 Likes

Ista je moja reakcija. Voleo bih da mi se sviđa, ali jednostavno sve mi je meh, sem grafike, koja opet neće na konzolama izgledati ovako, posebno na običnim. A iz aviona se vidi da su pozajmljivali od Warframe.

Pa čemu bi onda služili forumi :joy:? Ostavljam mogućnost da me igra razuveri, ali trenutno mi ne deluje da će biti tako.

Razumljivo da je tesko biti originalan danas jer je sve vec vidjeno, sve je meni jasno. Ali ovo mi bas deluje dosadno i zatupljeno. Idi od tacke a, do tacke b, pritisni dugme, ubij nekog, opet od tacke a do tacke b, ubij i pritisni dugme i tako u krug. Videcemo, ali meni ovo nije nista ipresivno. Radije bi onda igrao Warframe free. :slight_smile: Mada sta znam, necu da hejtujem, samo kazem da me za sada nije odusevilo.

Grafika je bolesno dobra. Meni licno leze pomalo genericki i dosadni Bioware RPG-jevi, osecaj je uvek kao da oblacis stare cipele. Sa uzivanjem sam presao poslednji Dragon Age, koliko god ga kritikovali dok mi combat u Witcheru apsolutno ne lezi koliko god bila dobra struktura misija i ceo svet.

Ja kanda uvek mimo sveta. Meni se ovo sviđa, i to baš.
Još od prvog trejlera.
:slight_smile:

2 Likes

@ninja druze nisi jedini. Meni ovo deluje isto odlicno a sa @gagy222 i kumom sam se vec dogovorio da cemo igrati. tako da ima nas cetvorica da okuvamo :wink:

2 Likes

ukoliko se pokaze dobro da ima contenta igracemo ovo sigurno ja i strbe, vrv i alex i stefi. ne znam mozda i @loodacha ako mu se svidelo

1 Like

Meni izgleda ok za sada. Samo ni ja nisam bas ukapirao koja je prica odnosno svrha igre?!
Neka mesavina Titanfall i Iron Man :slight_smile:

grind za gear ko u destiny? ako sam ja razumeo ista? nisam puno ni gledao ni citao o igri, ali mislim da je to fora

Mislim da sam pročitao da će biti malo kompleksnije, nešto kao Diablo ili Division.

Bolje da su nam dali jos jedan Mass Effect nastavak nesto sto su se drndali sa ovim , grafika deluje dobro i zanimljivo deluju ova “jet” odela i letenje sa likovima , sve ostalo…meeeh , kao nesto vidjeno vec milion puta.

Takodje odma se vidi da je ova igra fokusirana najvise na MP , mikrotransakcije i ostalo a da su prica, univerum, likovi u drugom planu.

Nešto me ne privlači nažalost. Bukvalno pustim video, eno i Datto (poznati Destiny content creator) izbacio video, ali me jednostavno smara. Možda je uzmem kada bude jeftinija, ali day one i 60$ teško da ću dati za ovu igru, bolje rečeno nemoguće.

1 Like

Ma da, kojih crnih 60s kada bude 20s pa da kaze covek.
Ma da jos nisam izvalio koja je prica da li je samo MP ili SP.
Ako je samo SP ne dam dalje od 5e

34.49$ nedelju nakon izlaska

4 Likes

Mislim da se misljenja razlikuju bukvalno do toga dal neko ima ili nema ekipu. Ako postoji grupa s kojom se redovno igra – igra ce biti hit. Ako ne postoji – igra deluje prazno i besciljno.

Ja nemam ekipu :smiley:

Salu na stranu, morace vise stvari da se desava sem pirueta u letu da bi mi zadrzalo paznju.

1 Like

Ako nema neki sadrzaj ne pomaze tu nikakva ekipa.

Da bih imao sa kim da igram igra mora da se svidi i drugima, a medju ortacima sa psn ne vlada neko oduševljenje igrom, bar ne u ovom trenutku. Cekamo da izadje pa cemo videti šta nam je činiti. Pre order ni u snu.