ANTHEM: Ekspanzije će biti besplatne

EA je to, platicemo na cupriji ne brinite :joy:

3 Likes

I to verovatno vise puta :rofl::rofl:

Naucili su lekciju sa Battlefront 2. Sada od placenih stvari i lootbox skandala beze ko djavo od krsta.

I tako treba da ostane :slight_smile:
Kada bi svi se udaljili od prokletih plaćenih DLC-ova, bilo bi mnogo bolje i lepše za igranje.
TF2, SWBF2 i BF5 su jako lep primer da se može bez plaćenih DLC-ova.
Samo da se nastavi trend - nema po naški, samo ova stranjska fora :crossed_fingers:

Ili da im DLC-ovi budu CDPR kvaliteta pa da čoveku ne bude žao da da pare.

Mogu da prihvatim DLC koji traje 1/4 cele igre i košta 4 puta manje od osnovne igre. To mi još i ima logike, ako igra ima gomilu sadržaja i može dugo da se igra. Recimo da su ovakavi DLC-ovi za souls igre. Na njih zaista nemam primedbi, obično je tu nekoliko novih oblasti i boss borbi.

Ali kada izbace igru koja traje 5-6 sati i ima punu cenu, pa potom još dodaju DLC koji dopunjuje sadržaj za 1h vremena, a košta 15$, onda to nikako nije ok.

Više volim da dobijem komplet igru plaćenu za punu cenu i da znam da je to sve.

Joel Burgess, senior level designer at Bethesda Game Studios, was part of the team that made The Elder Scrolls 4: Oblivion’s now- infamous horse armor DLC. That $2 piece of content is a part of his career for which he is sorry, and also not sorry

fuck you joel :smiley:

Ja sam stava da ako planiras da filujes sadrzajem igru u smislu sat vremena contenta, onda base price ne sme da bude veci od 40$.

ako plasiras dlc-ove koji traju kao CDPR, onda je sve opravdano.

Ko bude hteo da ima ružičasti skin za pušku će platiti dobro taj skin :grin: