Android ~150e

Pozdrav forumasima, ja opet davim za preporuku androida, sada je meni potreban novi, jer je stari otisao u k****.

Dakle kao sto naslov kaze budzet bi bio oko 150e, po mogucnosti manje.

Stvari koje zelim :

Ne previse velik ekran, koristio sam Samsung Galaxy Mini 2 do sada, i savrseno mi je odgovarao, veci moze ali ne previse.

Dobar procesor/ram.

Kvalitetna izrada kucista i dobar ekran.

Dobro pojacalo, androidi bas pate od losih pojacala i zvuk je cesto slab/los pa se ovo mora resavati overampovanjem sto jos gore kvari zvuk. Ovo mi je jako vazno.

Ili neki Htc koji ima beats audio, ili ganjaj Moto G. Za pare koliko on kosta bolji android ne mozes naci (nov).

Moto G mi je malo skup, ali ga necu otpisati kao opciju.
Da li je neko probao lenovo telefone, A328 mi deluje jako jako povoljno, jedino sto me muci je sto ne znam kakav zvuk daje. (slusam preko slusalica, naravno)

A lg g2 mini ? Imas ga po oglasima novog za oko 150e

Posto ce delom ovaj telefon finansirati moji roditelji, a oni su i dalje ekstremno sumnjicavi u sve sto kupim polovno/preko oglasa, to nije opcija, vec samo novo iz radnje.

Gledao sam jos malo, i A536 deluje odlicno.
Ako je neko koristio lenovo telefone, bio bi zahvalan da podeli utiske.

Jbg najsigurnije ti je da pregledas yt i review za svaki telefon koji ti bude interesantan.

Preporuka za Lenovo P780, baterija 4000mAh, ostale karakteristike možeš vidjeti na aliexpress, 112e je, džaba.

Kao sto rekoh, uzimam u radnji, aliexpress nije opcija nazalost.
Takodje, pokusacu moto g da pronadjem.

Koliko te je carina izasla?

A da dodas jos malo i uzmes polovnu s4-ku ? :slight_smile:

Da li citas? :smiley:
Napisao sam polovne varijante nisu opcija.

A da razmislis o Windows phone?

HTC Desire X Beats audio :slight_smile: Dobar telefon. Ekran nije velik 4". Dosta brz i stabilan.

Nokia Lumia 630-WP 8.1. Trenutno ga koristim i odlican je ! Stabilan, odlicnog dizajna. Ekran 4.5"