Amy

Evo sad naleteh na trejler ove igre, deluje mi zanimljivo. Zna li neko nesto vise o ovoj igri?
AMY - Official Trailer (PS3, Xbox 360) - YouTube
Amy: Finding Amy Gameplay - YouTube

pa igra je izgleda XBLA, tako da ako nemas jtag, moras da kupis igru preko lajva…

To ti je XBL i PSN igra,inace imas je vec na torrentima za skinuti ako imas JTAG…danas je bas izasla za kupiti na Live-u.

EDIT: Akiris brzi si :time:

igra je dobila ocenu 2/10 na eurogameru. izgleda da hje treba zaobici. steta

A ovako preko trailera izgleda jako dobro.

This game is supposed to be horrifying. But its really just horrifyingly bad.
citat sa IGN

Sudeci po ocenama na vodecim sajtovima slutim da **developers are currently taking an arrow to the knee… ** :smiley:
Salu na stranu, odigrao sam nekih sat vremena i sta da vam kazem. Ako ste uspeli da odigrate do kraja Velvet Assassin i Afterfall Insanity i naravno ako ste veliki ljubitelj horor igara onda cete gledajuci kroz prste zavrsiti i ovu igru. U suprotnom zaobidjite Amy. Jedini utisak koji trenutno imam je da je igra definitivno nedovrsena. Vise informacija, sutra cim (ako) zavrsim igru.

Hvala, tek sada vidim koliko je ps1 i ps2 imala 5x kvalitetnije igre… Ne mogu verovati da xbox 360 i ps3 nikada nije a koliko vidim niti ce izdavati igre gde se bar 50% mozga treba ukljuciti za resavanje nekih zagonetki. Akcenat se daje samo na grafiku j…la ih grafika vise. Verovali ili ne, ja igram na laptopu tomb raider 4, tomb raider 5 i dino crisis 1 i vise uzivam u njima nego u najnabdzenijim igrama na konzolama nove generacije… Ne znam slaze li se neko sa ovim…

Naravno da se slazem da grafika nije sve u igrama. I ja igram neke stare igre i uzivam u njima. narocito prvi delovi tomb raidera, residenta, silent hil-a…

Probaj malo Asassins Creed Brotherhood ali i dvojku da dobijes 1000G, da vidis sta su zagonetke i mozgalice.

A Amy je jedno nedovrseno smece od igre - uz duzno postovanje postovaocima zanra, i da neko ne misli da imam nesto protiv grafike, posto i dan danas sa drugovima igram Diabla 1 iz 1995/96.

malo offtopic

upravo igram uncharted 3. i FALA BOGU da igra konacno ima dosta zagonetki u odnosu na prosle delove. ALI! Je*em ja takve zagonetke, kad odmah Drake ima sve napisano u notesu. znam da ce mi neko reci, pa ti nemoj da gledas notes, ali kad ti je vec tu jbg. nekad na tomb raideru brate mili dodjes, ispred tebe velika statua, dva tocka i cao. ti kontaj sta treba da radis.

I nije bilo interneta da se vidi sta dalje, nego lomi glavu danima sta da se radi, sad je em sve laganica, em je svako resenje svacega na dohvat ruke. Fina mozgalica je Portal II, ako neko hoce da mozga malo - kratki nivoi, ali i po pola sata se moze zaglaviti na sitnici na daljim nivoima, bilo ih je par komada gde sam pogubio zivce solidno i uvek ispadne da je resenje jednostavnije nego sto sam zamisljao. Sry za off.

http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/3023-amy-debut-trailer.html

Ja pola godine nisam mogao da skontam da treba u inventaru otvoriti Doom Book, da bi se dobio medaljon koji treba staviti u basti da se otvori bunar i pojavi laboratorija. e to su bili gejming dani kad se glavilo. namerno necu reci o kojoj igri se radi. ali verujem da cete skontati

PS: gotov sa offtopicom :slight_smile:

morao sam da dodam ovo:
de me nađe care sa ovim postom,ja sam bio digao ruke od ove mozgalice dok jednog dana,a prošlo je više od pola godine :smiley: ,nisam skapirao da tu istu knjigu možeš da okrećeš približavaš,igle čuda pritiskom na x da je otvoriš!!! mada nije loša mozgalica bila ni ono sa slikama,kad ubadaš redosled…sve u svemu setih se starih dana!!!
sry za off!!!

upravo to !!! isti slucaj je bio kod mene. naravno tih pola godine je trajalo zato sto nisam imao PS1, pa sam ponekad iznajmljivao, naravno uzimajuci i tu igru, a znate kako je kad se iznajmi na 24 sata. 22 sata sedis ispred tv-a, i uvek sam vise vremena proveo, prelazeci svaku lokaciju ponovo, dok stvarno nisam usao u inventar, okretao knjigu, kliknuo X, i prebledeo. i naravno za nekih pola sata sam mora da vratim konzolu :headbang:

mislim da ovaj offtopic ne skodi, zato sto stvarno nema sta puno da se kaze za ovu igru :smiley:

Igrao sam Amy nekih sat vremena. Igra je totalno bezveze. Da ne kazem nesto drugo.

Kontrole su lose, sporo reaguju, glava zenska se jako sporo krece, vadi motku niodkud kad treba da bije, koga bije i zasto, srece nekog lika koji gore izgleda nego zombiji ali se ne plasi od njega, on sve vreme nesto lupa, odmah ti je zagonetka da sakupljas otiske prstiju u rusevini, kao da znas gde se nalaze…

Igra je gomila gluposti. Pretpostavljam da je ovo uspeh odigrati. Ovakve igre se ne vidjaju svaki dan.

Joj da, tu je bese bio Eagle medaljon, tu se nisam zaglavio, mislim da sam slucajno otvorio ili tako nesto, ja sam se dva meseca baktao sa jednim od ona cetiri medaljona dosta pre toga ( gde se trebaju slike poredjati po uzrastu, nisam to skapirao i tu sam se glavio ) a igrao sam u lokalnoj igraonici koja nije imala memory card, pa svaki boziji dan maltene ispocetka, dok je nisu napokon kupili, pa sam relativno brzo potom i presao :smiley: