Alternativni gamepad

Imam XBox 360 Arcade bez HDDa i 2 original gamepada.Namjeravam da igram TMNT Mutant Melee (zakon igra,malo reklame za dobre stvari !W! ).
E sad posto imam jednog brata i jednog jarana ,ocemo nas trojica da igramo tu igru. E sad ja i on imamo USB gamepade BEZ ANALOGA.

1.Dal bi taj gamepad moglo radit na Xboxu?
2.I da,posto je TMNT MutantMelee izasao za Xbox1,mogu li ja da skinem tu igru narezem na DL,stavim onaj posebni Xbox1 layerbreak i igram bez HDDa? Cuo sam da to moze samo sa HDDom ali pitam vas…Pomagajte!

Any ideas?

1)Ne znam da li moze za USB, ali to sto nema analog imaces mnogo problema u nekim igrama
2)Moras konvertovati igru u Xbox 360 format, postoji jedan posebni programcic za to, i onda narezes sa Xbox1 layerbreakom.

Fala…A da li mi treba HDD?

ne treba ti, zato sto ionako ne mozes xbox1 igru da instaliras na HDD, a nadam se da imas barem neku memorijsku karticu ili memoriju na boxu za xbox1 emulator koji ce ti traziti cim ubacis xbox1 igru. Nekad se taj backwards compatibility morao skidati posebno, mada koliko citam, izgleda da je included u 8955 update-u. ako to imas a verujem da imas, youre good to go.

EDIT: evo ti paste sa oficijalnog xbox sajta.

_Q: What is Xbox backward compatibility?

A: Xbox® backward compatibility enables original Xbox® games on the compatibility list to be played on your Xbox 360® console. Backward compatibility requires the Xbox 360 Hard Drive._

Mad su oni ovde podrazumevali neki vid memorije, ne mora valjda bas da bude HDD. jbg probaj pa ces videti…

Pa vidi ja imam onu memorijsku od 256 sto se dobija uz Xbox + imam ** svoj** flesic od 1 GB. I moze da se javi neko ko je igro Mutant Melee da mi kaze da li se MORA koristit analog ?

Inace mogu li ja sa bilo kojom tastaturom da igram na XBoxu il je to samo san?

Valjda mozes sa USB tastaturom.

imam ja 2 usb tastature jednu koristim jednu ne e sad ako je povezem dali ce mi trebati i mouse ili tastatura moze da mi “zameni” joy?

E sad ne znam da li treba neka posebna USB tastatura, ali valjda treba posebni mis za Xbox, jer koliko sam razumeo imace nekih problema sa kontrolama u igri.

mozes bilo koju USB tastaturu da spojis i da je koristis ali samo za chat

Tastatura moze da ti zameni Joy jedino ako imas poseban adapter (Xfps ili Max Shooter).

Max Shooter

Xfps

Za obe varijante obavezno moras imati Xbox zicni kontroler!
Direktno povezivanje tastature na box nece funkcionisati u igrama.

Sto je najgore to nigdje nema da se nabavi.
bz tz waz ,il by thy way, moze neko da mi da link od tog programa za konvertovanje?

Ne znam ja bih pre kupio kontroler i igrao.
Igranje na tastaturi je grozota, a i tastatura kao sto je rekao Akiris sluzi vise za chat.
Imas moju neku temu koju sam pre postavio o uredjajima koji mogu da se prikace na Xbox 360.
Pre su ljudi hteli ovo da kupuju dok im nisam rekao.

Ako te mrzi da kupujes novu USB tastaturu imas adaptere razne za po 100 din.

Po ovome pise da se Xbox1 igre mogu igrati SAMO SA HARDOM…

Inace kontaktiro sam MSovu Xbox podrsku i rekli su da moram imati hard disk za Xbox1 igre…Nista.Ovim postom automatski postavljam oglas da prodajem svoj Xbox.