Alone in the dark KONTROLE

Od nedavno imam Alone in the dark za xbox 360, krenuo da je igram i ubrzo odustao… Pogadjate zasto, ili ste se odmah i vi poceli gaditi pri pomisli na kontrolu glavnog junaka?? :mad:
Koliko znam da je za ps3 izasla igra ili neki patch kojom je to reseno, pa me zanima ima li ga i za xbox 360???
Grafika je odlicna i sve ostalo, ali KONTROLE katastrofa.
Zna li neko nesto o ovome…?

ja sam isto ko ti poceo Batman A.A i kamera me toliko nervirala da sam je odma batalio ima li mozda neko resenje za nju

koliko ja znam da nema, ali igraj je malo duze i navici ces se. Meni je u pocetku bio bez veze, ali posle je ok veruj mi. Nisi ti igrao alone in the dark i ne znas sta su KRSH komande :slight_smile:

Znaci mrka kapa za ispravku komandi?
Bas me zanima da li je iko presao ovu igru na xbox-u i da li se uspeo koliko toliko navici na komande?

heh ja jesam ali ti to vec znas :stuck_out_tongue:

Pa evo i ja sam. Meni su kontrole bile dovoljno inovativne da prevazidjem frustraciju. A i igra mi se dosta svidela, sve zajedno. Mislim da su je preterano ocrnili, ona je postigla neke stvari koje su mogle da uzdrmaju nacin na koji shvatamo interakciju sa okolinom u takvim igrama…

pa da sto rece n00dle, ova igra vise lici na tech demo vatre i interakcije sa predmetima nego na igru

ps: n00dle, cestitam na 600-tom postu :smiley:

He, pazi stvarno – tnx!
(kakav kvantni problem – ako kliknem reply, ode mi 600-ti post u nepovrat. Ko shrodingerova macka, menjam ishod pukim prepoznavanjem svog stanja… :rolleyes: )

Ja poceo ovo sinoc na kompu da igram. Igra je bas vrh, nisu toliko zajebane komande na pc-u, mada nisu ni lake.Grafika je bas dobra, pogotovo faca glavnog lika :slight_smile:

Posle duzeg vremena do ozivim ovu temu… pa IMA LI NOVOSTI VEZANIH ZA KOMANDE ili da “pljunem i zapevam” pa krenem konacno da je igram :slight_smile:

Ma navicices se na kontrole, opusteno. Igra je bas bas dobra, ja sam na pc-u stigao skoro do kraja igre, pa mi je posle trebalo mesta na hardu i onda obrisem igru. Mozda je jednog dana zaigram na xboxu. Ja sam odusevljen nekim idejama u samoj igri.

to sam i ja rekao, kontrole se naviknu posle dva sata(sem voznje kola) :slight_smile: