Alan Wake Remastered

Ehhh, videćemo…skidam za PC da je probam malo, da li će mi se dopasti, ako mi se dopadne uradicu preorder jer je nisam igrao do sada

:money_mouth_face:

Samo, da li moze preorder sa ARG, kao gift? Pisalo se na toj temi da ne moze. Tek kad izadje

ne moze

Obavezno, da stavim pored Alan wake 1 limited editiona :smiley:

Preseče me čoveče

Now we’re bringing our thrilling game back for the new generation. Alan Wake Remastered is the best way to experience the tale, whether you’re on Xbox One or Xbox Series X|S. Thanks to Smart Delivery, you only have to purchase the game once, and you will always have the latest, best-quality version across generations.

3 Likes
6 Likes

Neću da gledam nista, sve sam zaboravio posle jbte 10 godina … o čemu se radi, ali znam da mi je među top 10 :sweat_smile:

živela Eva Peron!
450$ Alan Wake remastered :joy:

8 Likes

Brate treba li da doniramo neki iznos ? :rofl: Čemu ovo raspoloživo 130 dinara ? :rofl: Šalim se, taman da ima za održavanje tekućeg računa :smiley:

1 Like

To mi je internet kartica, tu nikad nemam ništa samo prebacim sa tekućeg računa kad kupujem nešto na xbox ili nintendu

5 Likes

Ja cu da sačekam Black Friday ili neki popust :joy:

2 Likes

ima u maksiju na popustu pola kile Alan Wake, otkošteno

2 Likes

Pa koja je originalna cjena ako je 430 dinara na ARG?

Inace, postakut vasim pisanjima uzeo sam da provjerim kakave su cjene na Nintendo ARG eshop. Ali barabe su ovi iz Nintija, bude po pet igara u ponudi i to je to, digitalno izbacuju samo ove hit igre.

30 € kod mene.

1 Like

copa america centenario argentina GIF by Univision Deportes

4 Likes

A koje su cene za ove top igre?

Sve je oko 56e, nema neke uštede, iako vidim da je DOOM 15e kao stalna cjena. Ali ako odeš na dekudeals i staviš na ARG, u istoriji cjene stoji 35e za sve first party igre tamo od januara do marta. Tako da se može kreirati i držati neki ARG nalog čisto ako nešto uleti.

Pa kod njih su obično dosta niže cene za starije AAA naslove, npr znam da sam pazario Witcher GOTY za 400 dinara, Assassin’s creed odyssey ultimate I origins bundle za nekih 1000 dinara itd. Kad su akcije onda budu dosta niže cene od akcija na drugim regionima koliko sam uspeo videti. Da i Biomutant je bio oko 1500 dinara kad je bila THQ akcija .

pitao sam za nintendo, a za argentinu na xbox sam pionir svega ovde :smiley:

3 Likes