Age of Empires II HD - 5. April

Sooo excited!!! :smiley:

Jedna od igara koju sam najviše igrao u MP-u u lanu sa ortacima iz kraja tako tako davno. I tako je bilo zabavno i dobro! Epic partije su to bile, kao u ni jednoj igri do sada.

n Age of Empires II: HD Edition, fans of the original game and new players alike will fall in love with the classic Age of Empires II experience. Explore all the original single player campaigns from both Age of Kings and The Conquerors expansion, choose from 18 civilizations spanning over a thousand years of history, and head online to challenge other Steam players in your quest for world domination throughout the ages. Originally developed by Ensemble Studios and reimagined in high definition by Hidden Path Entertainment, Microsoft Studios is proud to bring Age of Empires II: HD Edition to Steam!

Lol koja igra ne verujem :)…Kada bi izasao i HD edition Age of Mithology-a…

AoE II je ubedljivo najbolji u serijalu, sada kontam da na osnovu prodaje će odlučiti da li će izbacivati i ostale. Ali iskreno, nema potrebe :slight_smile:

Da dvojka je bila bas ubica,mada je meni legao najvise ovaj sa grckom mitologijom.

17e na steam-u? Moracu da se prosetam ovih dana do banke da ubacim na racun, pogotovo ako planiraju da gledaju kako ide pa da nastave sa ovim… Jer ovo i Age of Mithology sam ubio od igranja na mom nazovi kompjuteru i po igraonicama, jedva cekam. Bio sam se nalozio i na onaj AoE Online kad je izasao pa sam prestao, ali ovo je odlicna vest…

Uradio preorder, jedva cekam, igra izgleda izlazi 9. aprila, a s obzirom da je preorder mogu da je igram od 5. aprila, tako da se javljam sa vise informacija cim je puste. :slight_smile:

Ja sam pre-orderovao 4 pack :slight_smile: