Adapter za miša i tastaturu

Jel neko imao iskustva sa ovim? Kakav je osecaj i da li je primenljivo na sve igre?

iskreno bolje ti je da se naviknes na joy, jer je bolje, a i imas vibraciju… drugo ako je igrica pravljena za joy, verujem da nije isti uzitak na tastaturi…

Lik mi nudi adapter za 20 eur, sad i nije neka kinta ali sam malo sumnjicav, da li ce sve to da radi ok…

Mislim da sam video ovo na nekom online shop sajtu i mislim da je ovo za obican xbox ne 360

I ja bih rekao da je za xbox keca. Izguglaj.

Izguglovo sam, izgleda da je stvarno za keca :frowning:

William R. Swanson says:
October 3, 2010 at 12:59 am

Rating:
A word of advice for XBox 360 users, specifically those like myself who are coming to the 360 from the PC world, and may not be as familiar with what’s compatible between the original XBox and the 360: the SmartJoy Frag adapter is NOT compatible with the 360. The connector on the Frag is intended to fit a “classic” XBox controller port, and will not work with the USB ports on the 360. And substituting the USB end-cable from a 360 controller also does not work, as the “breakaway” connector is incompatible as well.

I have no complaint with the SmartJoy Frag device itself (not having tried it). Just wanted to save other 360 owners the disappointment of picking this up and not being able to use it. (A pity, too, since from reviews it sounds like the Frag is a better deal, price and feature-wise, than similar devices that are intended for the 360!)

cemu taj :frowning: uzeo si konzolu, tu nemas mis i tastaturu… raduj se… :slight_smile: veruj mi, bolje je 100x na joy-u, em bezican, em ima vibraciju, analozi su perfektni… i igras iz fotlje, veci uzitak ne postoji. :lol:

Kexi jesi gledao film Clerks? Kada dođe lik u prodavnicu da kupi cigare a drugi lik, koji stoji tu bezveze, počne da ga ubeđuje da ne treba da kupi cigare nego žvake? E taj drugi lik si ti =)

nisam gledao… pa je l’ to dobro? :lol:

Hahahaha… ja peglam box sa misom (G5) i tastaturom (neki krsh) od kako sam kupio konzolu. Ima jedna stvarcica koja se zove xfps sniper. Koju sam polovnu ja u Nemackoj platio 80eur. a nova kosta oko 140eur. peglam Cod kao blesav, i sve ostale igre. U poredjenju sa PC-om 9/10, ali je ipak 100x bolje nego controller. Onaj ko kaze da je controller bolji od misa i tastature, sigurno nema novca da kupi komp, i da baca svaka 2 meseca novac na novije komponente, dok na konzoli si miran za 200eur. dosta dugo, i jednostavno MORAS da naviknes na controller. Ako je neko spreman da odresi kesu za ovako nesto, moze slobodno da me kontaktira, i da spremi oko 120eur. za polovan xfps sniper, i potreban je wired ali original controller. Moja greska je bila to sto sam ja imao kopiju originala. Pa sam jedva navatao originalni nov zicani controller… drDabic

ponude stavi gde im je mesto, ‘‘ponuda i potraznja’’ i to ti je od coveka do coveka, ja sam imao masinu, sad nije, i igre sam igrao sa misem i tastaturom, i vise sam zadovoljan joy-om…