Achievements

Sigurno nekima od vas treba pomoc oko nekog achievement-a. Mogli bi smo da se pomazemo oko achievement-a u igrama kao Fable 2 ili Prototype.

Ja ne znam neke naprimer one u Prototypetu, ali sam zato dosta otkljucao u Fable-tu naprimer.

Recite sta mislite??? Nekima ce biti glupo. Ovo sam samo mislio ako predjes dva puta igru tri puta igru i nemozes da nadjes achievement (1 ili 2)

Pozdrav svima!!!

Slabo skupljam achivmente posto retko prelazim neku igru dva puta osim ako nije bas bas dobra.(prototype presao 6 puta xD) Koji ti treba iz prototype-a? W00t juce sam nakupio 15k gold :smiley:

E trebaju mi oni sto ne znas sta treba da uradis u njima.
Onih prvih 6 ili 7 samo mi reci koji su.
Salim se nemorate da predjete dosta puta igricu samo govorite achivmente.:smiley:

ps: Malo je dosadan prototype u pocetku.

Ako mislis na Secret Achivmente (7) onda treba samo da predjes igru i da se boris sa bossovima i dobices ih. Osim tih svi ostali mogu da se vide.

E,pa ljudi,moram da se pohvalim, danas sam presao NFS UC,posle 25h igranja,isao sam na to da otkljucam sve achievemente i bio sam poprilicno uspesan…NFS mi je igra koja mi je dala najvise G=865g! doduse,uzeo sam sve poene koje je moguce osvojiti offline…
dosada mi je najtrofejnija igra bila FIFA Street 3:725g ovu igru preporucujem svima koji su g hunters…silne achievemente sam otkljucao za 3-5h…

Haha nije lose ali nisam uspeo da igram Undercover ni 5 minuta koliki je uzas. Bole me oci od one grafike previse.

Da Fifa street ima lake achivmente, trebao sam otkljucavati timove to jest preci story mod i imati masovan vroj poena i to je to.

Ja sam imao najvise na Fable 2. 610 poena. Mozda ce mi GTA 4 ako ze lepo pozabavim prestici taj broj.
Igrao sam jedino igru na PS2 i bila je ocajna.

Ne znam kakva je razlika. Pa ako je neko igrao na PS2 i na Xbox 360 nek mi kaze.

Zanima me gde nalazite one za Halo 3 skull-ove. Ti znas prle pa reci.:smiley:

PS:Svaka ti cast Fatal za Dragon Ball z Burst limit achivmente.
Oni znam da su mnogo teski.

Nisam rekao da u Naruto Broken Bond su prelaki achivmenti. Igrica nista posebno, ali za collectore dusu dalo. Jedino sto je dobro jeste Online Fight.
Koji sam probao. Presao sam je za 5 sati.

http://www.halo3planet.com/halo-3-skull-locations/

Imas na ovom sajtu lokaciju svih lobanja, ja se vise i ne secam, igrao sam sa Stefanom-on me je vodio do svake od njih,tako da ne znam…:smiley:

Ja sam NFS igrao prvi put 2min,drugi put 1min i shvatio da nikad necu igrati,medjutim, nesto sam bio u fazonu i kao ae ako stavim ovu kameru(da se ne vidi auto) nije toliko lose,kao ae da vidim,pa sta bude…Ali onda,krenu achievementi:D:D:D Dobio sam inspiraciju.:smiley:

Uh da te lobanje. Ako neko hoce tut u co op-u ili da napisem nek rekne. Skoro sam ih sve skupljao kako bi dobio onaj ultra cool Hayabusa Armour :cool: Super je, izgleda kao Ryu. Ne mog uda nabavim samo katanu posto za nju treba 49 achivmenta i 1000 game sore sto je bas tesko. :mad:

Ako neko hoce igru gde moze da osvoji 1000 gamescore za 2 minute neka rekne pa cu napisati sta treba :D:D:D

Znam da volis da imas sto vise postova,ali nemoj bas da ih ponavljas:D:D:D

LoL, nekad mi se zabaguje net pa kilknem dugme slucajno 2 puta i ono postuje 2 puta iako ima onaj sistem da ne mozes.

Muahahaha pobedio sam sistem :D:D

EDIT: Ovo za 1000 gamescore za 2 minute je u igri Avatar: the last nesto

Znaci onaj WWE Smack Down vs Raw je najlaksa igra za achivmente.
Igrao sam ja pre sa drustvom malo.
Osamnaest prelakih achivmenta. Mozda jeste krs igra, ali za game score je uvek dobro dosla.:smiley:
Jedino sto su debilozni oni ovako, ali pretrpecu.:smiley:

Sad sam gledao wwe 2010 i izgleda katastofa, grafika je gora nego u 09 a achivmenti laksi nego u 09. Svake godine sve gore :rolleyes:

KAKVA GLUPOST!!!
Presao sam 50Bots i dobio 610G,a iz BF:BC(koja mi je omiljena igra i koju sam presao i odvalio se od igranja preko neta) dobio sam 570G!!!:mad:

Nije to tako losa igra. Muzika me iritira zato sto ne volim rep ali gameplay je kao dobar, Predjes jednom i vise u zivotu neces igrati…

Zato moze da se iskljuci muzika!:smiley:
Ta opcija je medju najboljima u igri:D
Da nema te opcije provereno ne bih igrao:D

Kolko sam video nisi pokusavao da ga predjes na hard. Probaj to da odigras.
Imaces veci gamer score.
Ja cu uskoro poceti da ga igram na hard zato, srecno ako i ti budes poceo.

Da,nisam igrao na hard,i tad se nisam kajao,ali sad vec da…
Tad sam jos bio novajlija pa i nisam mogao bolje,a sad, i jao!:smiley:
poceo sam ponovo,mada ne verujem da cu istrajati do kraja…
sad mi je prelako i na hard:D

Ako hocete da na brzinu skupite 825 igrajte Tenchu Z ovoliko sam sakupio amo sto predjete igru bez mnogo truda.

Mislim da je ovo jedan od najboljih “naslova” za jedan Achievements:

**You Go Ahead, I’ll Be Fine ** Won 3 matches of King of the Hill (public party)