A šta biste vi kupili?

Kad se već svi igraju, ajmo i mi. Pretpostavimo da je PS5 499, a DE 399, čisto da imamo neku cifru pred sobom…

  • Xbox Series X
  • Xbox Series S
  • PS5
  • PS5 DE

0 voters

4 Likes

Al ja bih i SX :grinning:

Šta prvo stigne, dosta ssm čekao.

Zasto ne moze multiple choices?

Glasao sam za XS, ali cu i ps5 DE

2 Likes

Eno te na listi samo za ps5de, sklanjaj se dole negde zar da nas pobede! :laughing:

Glasao sam za X ali mozda to bude i PS5 DE ako bude 400$.

Ovaj tender je namesteniji od izgradnje autoputa Pozega-Preljine. Uticanje na svedoke, mozda ovo mozda ono, ko da vise… :smiley:

4 Likes

Uvek smo bili podeljen narod. :smiley:

1 Like

Pozvali ste neka vaše ljude da glasaju koji nisu aktivni godinama :rofl: , a posle namesteno glasanje. Nista vam ne odgovara u najdemokratskijim izborima koje je Srbija videla.

2 Likes

Samo sloga sony spasava :grinning:

3 Likes

Sada razmišljam, ovde mobilni operateri nude konzole uz post-paid, pa možda tako rešim obe bez povećeg ulaganja :thinking:.

1 Like

Ali postoju redovno molim lepo, a vidi vase godinama nista i sad glas za ps5 ccc. Bugarski voz :laughing:

1 Like

Migranti :grinning:

1 Like

Na osnovu trenutne izlaznosti jos ce na kraju DE da bude poslednji. Moram priznati da sam iznenadjen, na osnovu dananjih leakova mislio sam da ce odneti glat pobedu sa najmanje 98%.

jel daje neko neki dinar da promenim glas?

2 Likes

Sendvich :grin:

A soma?

Korona je pojela soma, kriza :grin:

Najsumnjivije je sto poll omogucava promenu glasa, nasuprot svim medjunarodnim konvencijama, na sta to lici malo 'vamo malo tamo. :roll_eyes:

Nego kad da očekujemo prve isporuke xsx konzole ?