A Plague Tale: Innocence dolazi u Xbox Game Pass

Odlična igra! Već nedelju dana je game passu za PC.

7 Likes

Super, pobrala je dosta hvalospeva prosle godine. Izgleda da ljudi vole “umetnickije” igre u gamepassu, koje bi inace mozda propustili da nisu “besplatne”.

Prosle godine Outer Wilds je bila jedna od omiljenih GP igara, cak je u uzem izboru mnogih forumasa na Eri za igru godine.

1 Like

Ja sam je igrao na PCu kod drugara i razumem zašto je ispod radara za većinu igrača. Iako prelepo izgleda, fali joj samo malo da izgleda još bolje i možda bitnije, da su još malo ispolirali gameplay. Inače atmosfera i priča su odlične.

1 Like

Da, svakako. Mislim igra je dobro prošla tako da će je Game Pass samo dodatno pogurati.

kada dolazi u gp?

Ah, ovo je za PC Game Pass :sob:.
Nadam se uskoro stiže i na konzolnu verziju…

Raduj se napaćeni plebsu! :slight_smile:

A ima i za @ninja poslastica, da ne mora na jezero po ovoj hladnoći. :stuck_out_tongue:

6 Likes

To je to, samo je bilo pitanje kada i na konzole stiže.

I mene bas privlaci ta igra, cak koristim njenu temu za ps4, ali mislio sam da sacekam neki popust pa da je kupim

EDIT: Upravo gledam, trenutno je na popustu, kosta 16 dolara

Aj ti odigraj pa nam javi :grinning:

1 Like

Stigla…

skida se, taman kad obrnem blood & wine u witcheru

1 Like

Imam osecaj da ce da mi legne ova igra… :grinning:

Na 7 sam poglavlju. Igra je skroz okej. Cak na XB1 S izgleda veoma lepo. Dosta je mracna i konstantno je napeta atmosfera da nemate prostora za relaksaciju. Dobra prica i nekako se oseca povezanost glavnih likova, tj. sestre i brata, Amicije i Huga. Ono sto mi jedino smeta malo je sto je AI dosta predvidiv i sto se lako moze zaobici ili eliminisati. Glavno oruzije vam je pracka sa kamenom ali se kasnije dolazi do novih stvari kroz krafting. Verujem da ce se vecini svideti igra. Javite i vi vase utiske :slightly_smiling_face:

1 Like

I meni je super. Non stop napeta atmosfera. Odahnem kad stignem do checkpointa.

Amicia me neodoljivo podseca na Aloy iz HZD :smile:

1 Like

Pridružujem se pozitivnim utiscima :smiley:

Stukao deset chaptera u komadu. Igra sabija. :heart_eyes:

Drago mi da vidim da se ljudima svidja igra, deluje ko da su je kriticari malo prevideli.

Nisam licno igrao, al moj kolega je radio na igri, veoma fin momak.

Ja ustao prije sedam jutros, počeo igru, onda ustala mala i gledala kao hipnotisana neka 2-3 chaptera, posle sam je morao poslati na pranje zuba i doručak jer su scene postale preteške za njen uzrast. Hoću da kažem da, ne samo da je priča fluidna, nego je i puna vjerno prenesenih emocija i napetih sekvenci takvih da zakuje za ekran šestogodišnje dijete koje ima koncentraciju šalterske službenice u random srpskoj pošti.

Crafting je suptilan i sasvim prilagođen razvoju dešavanja, apsolutno nema nikakvog grindovanja i ja sam time sasvim oduševljen.

Gameplay je fluidan, komande su precizne i dovoljno jednostavne, muzika dopunjava atmosferu.

Prava old school igra po svim pravilima kvalitetnog gaminga, šteta što će ostati usamljena u današnjim trendovima i što će se i dalje štancati beskrajni isprani nastavci, remakeovi, rebootovi i repetitivni RPGovi za ispiranje mozga.

6 Likes