A Plague Tale: Innocence dolazi u Xbox Game Pass

Odlična igra! Već nedelju dana je game passu za PC.

7 Likes

Super, pobrala je dosta hvalospeva prosle godine. Izgleda da ljudi vole “umetnickije” igre u gamepassu, koje bi inace mozda propustili da nisu “besplatne”.

Prosle godine Outer Wilds je bila jedna od omiljenih GP igara, cak je u uzem izboru mnogih forumasa na Eri za igru godine.

1 Like

Jeeee, a već neko vreme gledam da je pazarim!

Ja sam je igrao na PCu kod drugara i razumem zašto je ispod radara za većinu igrača. Iako prelepo izgleda, fali joj samo malo da izgleda još bolje i možda bitnije, da su još malo ispolirali gameplay. Inače atmosfera i priča su odlične.

1 Like

Ljudi su koristili svoj endžin koliko znam, nije u pitanju U4, tako da je to samo po sebi veliki uspeh za studio.

Da, svakako. Mislim igra je dobro prošla tako da će je Game Pass samo dodatno pogurati.

kada dolazi u gp?

Ah, ovo je za PC Game Pass :sob:.
Nadam se uskoro stiže i na konzolnu verziju…

Stvarno? :persevere::persevere:

Raduj se napaćeni plebsu! :slight_smile:

A ima i za @ninja poslastica, da ne mora na jezero po ovoj hladnoći. :stuck_out_tongue:

6 Likes

To je to, samo je bilo pitanje kada i na konzole stiže.

Pa valjda u sledećem talasu, ja spremio prostor na X.

Elem, jel igrao neko možda igru Arise Simple Story? Svaki put me trejler oduševi pa se mislim da je pazarim.

I mene bas privlaci ta igra, cak koristim njenu temu za ps4, ali mislio sam da sacekam neki popust pa da je kupim

EDIT: Upravo gledam, trenutno je na popustu, kosta 16 dolara

I na X je toliko, pa zato i pitam. Ajd ako je neko igrao neka javi.

1 Like

Aj ti odigraj pa nam javi :grinning:

1 Like

Stigla…

skida se, taman kad obrnem blood & wine u witcheru

1 Like

Imam osecaj da ce da mi legne ova igra… :grinning:

Skinuo, ali nisam stigao da probam, za vikend sigurno.

Na 7 sam poglavlju. Igra je skroz okej. Cak na XB1 S izgleda veoma lepo. Dosta je mracna i konstantno je napeta atmosfera da nemate prostora za relaksaciju. Dobra prica i nekako se oseca povezanost glavnih likova, tj. sestre i brata, Amicije i Huga. Ono sto mi jedino smeta malo je sto je AI dosta predvidiv i sto se lako moze zaobici ili eliminisati. Glavno oruzije vam je pracka sa kamenom ali se kasnije dolazi do novih stvari kroz krafting. Verujem da ce se vecini svideti igra. Javite i vi vase utiske :slightly_smiling_face:

1 Like