600.000 Gamerscore

Covek legenda: Stallion83 - Xbox.com

Stallion83 je uspeo da dotera do 600.000 poena. Vec godinama ima najvise poena

1 Million Gamerscore: 600,000 Gamerscore! Now What?

Sta je taj sprzio konzola… Momku svaka cast. Ja imam oko 17500G, kontam da navucem 20000G do sredine septembra (kad ce se napuniti tacno godinu dana od kako imam xbox) al’ ovaj je fenomen, stvarno. S finansijskog aspekta ne smijem ni da pomislim sta je potrosio para ako su originali u pitanju a jesu 100%

Kladim se po bubreg da bi njemu na nalazu CT-a glave nasli XBOX 360 logo umjesto nekog djela mozga :smiley:

pogledo sam mu pređene igre i video da je većinu igara prelazio za jedan dan zajedno sa sve Achievementima.Dakle lik razbija kako igra,ali kapiram da je lik malo :headbang:

Slazem se.Mislis malo puno :smiley:

dobra tema, a lik je game adict na lecenje :slight_smile:

Ja imam box vise od godinu dana a tek sam presao 4000 :slight_smile: Mada ne jurim achievmente, jedina igra u kojoj sam nakon prelaska igrao da bi uzeo poene je Portal 2, pre svega jer ne moze da mi dosadi.

Ma taj je budala, ja mislim da je taj lik zreo za hospitalizaciju ako stvarno ima GS 600,000.
Mada opet moguce je da vise likova ima jednu konzolu koja ide iz ruke u ruku i da mozda njih 10 ili 20 koriste jedan nalog.

Inace ni ja ne vidim neku svrhu jurenja tih trofeja , ovu konzolu i nalog imam nesto malo vise od godinu ipo dana i zasad sam tu negde oko 10,000.
Jedina igra gde sam uzeo 1000/1000 je Assassin’s Creed 2 , mada eto potrudicu se sad i oko Batman Arkham Asyluma da uzmem sve trofeje jer igra je zaista fenomenalna.
Takodje blizu maximalnog skora sam i sa Mass Effect 2 ali ima dosta onih trofeja koje se dobijaju igranjem DLC-jeva a ja bas nesto nisam pri MS poenima da bi kupovao DLC-jeve

:woot: Ja imam nekih 6-7 hiljada za malo manje od dvije godine. :emoticon-0111-blush Never been an achievement whore…

Realno ima svakakvih likova,svaka njemu cast na tome,ali nije on bas cist…Inace ja te achievement-e i nejurim,nisu mi uopste bitni iskreno,meni je vazno da se dobro zabavim i to nego da provedem jos 10-tak sati posle predjene igre trazeci par tih achievement-a koji su mi zafalili…

Ma nije to solo igrac, to je tim ludaka koji igraju 24/7 na smenu. Kapiram da imaju neku korist od toga.

cenim da cu do kraja godine imati 100.000. trenutno sam na oko 99.200, imam kutiju od sredine 2007. u proseku se igram 2, 3 sata dnevno.

Po meni sam taj Gamescore je jednak velikoj gluposti…cisto gubljenje vremena…odnosno trke bez cilja…nakupljati nesto a nemati koristi ili neke dobiti od toga…jedna od stvari koje su mi promasaji na xboxu!

lika sponzorise brdo firmi pa se covek igra, sta cete

i ja bi na njegovom mestu da me neko placa da to radim :slight_smile:

Bravo, to sam hteo upravo baš da kažem. Zar može neko da samo pomisli da je solo igrač?

Meni je lično glupo da nabavim igru i da je ne iscedim. Pogotovu što na drugom boxu samo furam originale.

Achievemente sam sve uradio u Modern Warfare 2 i Harm’s Way i ostao mi jedan u Black Ops-u (Treba da skupim sve intele. Što se DLC achievementa tiče njih neću ni moći). Iskreno pokušavam što više achievementa da uradim. :slight_smile:

Pa naravno da nije solo igrac…i sigurno to ne radi iz ljubavi prema gs nego ima tu love :slight_smile: Sto se tice skupljanja poena nije toliko bas glupa stvar kad se igraju samo originali jer se onda produzi vek igre na neki nacin…drugacije je kad mozes da igras 200 igara godisnje a neki ljudi igraju 20 originala…

Ja zapoceo temu, a nema me 2 dana :slight_smile:

“Nije solo igrac”
To vecina kaze i na netu, ali cenim da je ovo vrlo tesko. Moguce da ima nekog ko mu dodje s’ vremena na vreme, ali obratite paznju da je tip konstantno pod lupom javnosti jer je prvi dugo vremena. Ovde na XBR nema puno achievement whore-a ali ima ih dosta u svetu. Pogledajte malo xbox360a i trueachievements.com pa cete skapirati koliko komuna je u pitanju. Dalje, covek ima xbox od kad se pojavio i od starta je krenuo da skuplja achievemente. Ovo deluje da mu je stalan “posao” i ako igrate ~8 sati dnevno moze ovoliki GS da se postigne. Ima dosta ljudi sa 400k, a drugi na svetu ima ~20K manje od Stallion-a.

“Po meni sam taj Gamescore je jednak velikoj gluposti…cisto gubljenje vremena”
Isto kao sto je trcanje na 100m cista glupost. Uzmi auto i stici ces brze. Ali ipak skoro svi na svetu znaju ko je Carl Lewis i Usain Bolt. U pitanju je takmicenje. Tip je ladno u Ginisovoj knjizi rekorda. Kao sto mozes ceo zivot da provedes ne izmerivsi svoje vreme na 100m, a da volis da trcis, slobodno mozes da se zabavljas igrajuci xbox a da nikada ne juris achievemente. Nekim ljudima je ovo zabavno. Npr meni :smiley:

“Trosi bogatstvo na kupovinu igra”
Zaista sumnjam. Video Game Rentals: Rent/Buy Wii,PS3,PS2,Xbox,360,PSP,DS,3DS,GC,GBA Games – GameFly.com za $22.95 mesecno nudi iznajmljivanje bilo koje 2 igre u isto vreme. Mada kapiram da ovaj lik ima 2-3 pretplate. BTW. ogromna vecina achievement whore-a iz US-a koristi gamefly

I za kraj
@jegulja
Mozes li nekako da potvrdis ovu tvrdnju od 100K GS?

mogu da slikam ekran ako se vec ne veruje na rec. :smiley: recimo, da cu da okacim fotku veceras ili sutra najkasnije :wink:

evo fotke

Ne znam šta si sada hteo da kažeš sa ovim “trčanje na 100m čista glupost”? Uzmi auto i nećeš biti fizički spreminiji. Atletiku velika većina trenira samo da bi bila fizički spremnija i jača, a ne da bi trčali ko Usain Bolt. Moraš da shvatiš da Sport i e-Sport su jedno, a sakupljanje achievement poena su drugo. Ti u igrama kao što su Halo, COD, CS možeš da pokažeš šta umeš. Kod skupljanja gs-ova ili trofeja ćeš moći da nađeš izuzetno lake igre koje imaju izuzetno lake achievemente. Takođe kao što sam gore naveo ovo ne radi solo igrač jer da igra godišnje 8 sati dnevno mogu 100 % da ti potvrdim da to uopšte ne bi mogao da izvede. Najviše sati koliko sam uspeo da vežem za dve nedelje je 80-90 (5.7-6.4 sati po danu). Ovo se odnosi na Steam i moguće je da sam proveo 5-15 sati u meniju igre, na nekom idle tf2 serveru i možda su mi komšije igrale.

Edit: Znam da moj ortak koji je igrao CS 1.6 je uspeo tako da vezuje 110 i više za dve nedelje. Jednostavno više nije mogao da nastavi i previše mu je to sve oduzimalo vremena. (četiri do pet meseca)