4.4.2 Samsung problem

Izgleda da je nakon bolesno očajnog Jellybeana došao Kit Kat puno brži stabilniji i bolji za život baterije sa masom finih stvari ali OGROMNIH problemom bar za mene…
Podrške za SD BUKVALNO I UOPŠTE NEMA !!! Isfuran sam do bola, jer ni torenti se ne mogu skidati na karticu, mp3 edit npr kojim se mijenjaju najobičniji tagovi za pjesme ne može povući komandu jer misli da je USB debugging upaljen a nije. Čak i dok mi je bio telefon rootovan našao sam da na jednom mjestu u etc/permission folderu treba dopisati jedan string za pisanje fajlova na sd karticu koji sam dopisao ali nikako nije pomogao
Ima li ko rješenje ovog problema, BILO KO molim vas ??? I nemojte mi Link2SD AppMgr III i ostale fazone prosipati ubiše me kolege koje su navodno “upoznate s tim problemom”
Hvala unaprijed !

Koji mobitel točno imaš? Imam 4.4.2 na ZTE Blade 3 koji radi savršeno, radi i ugrađena memorija i sd kartica

sa kog roma si presao, jos tu negde na prelasku na 4.0.x promenjen je nacin kako sistem vidi SD kartice pa verovatno samo treba da vratis to na staro, ili da ih lepo formatiras i videce se normalno

Pogledaj malo da lim ima SD card fix za neke custome rom-ove, znam da ima za neke i to je obavezno da bi radila SD card.

Ljudi, objavio sam temu prije manje od 3 dana i mislim da ste svi postovali tamo u pitanju je i9500 S4 octacore sa od prije par dana unroot stock romom